HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Litwa kawalerów oferty.

Kawaler jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa około czterech lat nauki, aby zarobić. Wiedza i szkolenia studenci otrzymują jednocześnie zdobywając swoje stopni może doprowadzić do niewiarygodnych możliwości zawodowych po ukończeniu studiów.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Litwa. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Litwa tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat pielęgniarstwa, pielęgniarka ogólna praktyka

Lithuanian University of Health Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Litwa Kaunas

Program Pielęgniarstwo na poziomie licencjackim jest modułowy, które umożliwiają lepszą naukę i odpowiadają standardom UE w zakresie pielęgniarstwa. Główny nacisk kładzie się na kwalifikacje wymagane w zakresie specjalizacji.

Licencjat zdrowia publicznego

Lithuanian University of Health Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Wrzesień 2019 Litwa Kaunas + 1 więcej

Program Studium Bezpieczeństwa Żywności ma na celu przygotowanie specjalistów poświęcone stosowaniu ich umiejętności i wiedzy w zakresie ochrony i poprawy zdrowia publicznego poprzez zapewnienie i zwiększenie bezpieczeństwa żywności wzdłuż łańcucha produkcji żywności oraz zmniejszanie narażenia człowieka na zagrożeń chemicznych i biologicznych wynikających z konsumpcja żywności.

Licencjat z fizjoterapii

Lithuanian Sports University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Litwa Kaunas

Celem programu jest kształcenie wysokiej jakości fizjoterapeutów na poziomie uniwersyteckim w oparciu o najnowszą podstawową i stosowaną interdyscyplinarną naukę oraz nowoczesne osiągnięcia technologiczne.