HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Liban kawalerów oferty.

Kawaler jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa około czterech lat nauki, aby zarobić. Wiedza i szkolenia studenci otrzymują jednocześnie zdobywając swoje stopni może doprowadzić do niewiarygodnych możliwości zawodowych po ukończeniu studiów.

Liban-oficjalnie nazywany Republiki Libańskiej. To znajduje się w East Mediterranean. Wielu ludzi w kraju mają dostęp do edukacji, która jest w zasadzie podzielone szkolnictwa podstawowego, pierwotnego i wtórnego, a także wyższe.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Liban. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Liban tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w naukach biomedycznych

Lebanese International University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Liban Beirut

Biochemia medyczny przeznaczony jest do przedstawienia podstawy biochemii, w tym samym badaniu struktury węglowodanów, lipidów, białek, enzymów i nukleotydów, oprócz ich metabolizmu, bioenergetyki, membran i systemów sygnalizacji, integracji i regulacji głównych szlaków metabolicznych , metabolizm azotu, mioglobiny, hemoglobiny i hemostazy, z naciskiem na podstawie biochemicznych choroby ludzkiej.

Licencjat w dziedzinie farmacji

Lebanese International University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Liban Beirut

Dozowania praktyk, doradztwo i sprawdzanie interakcji leków i innych praktyk aptecznych będą stosowane w tym programie tak, że uczeń będzie oceniany pod kątem klinicznych i praktycznych umiejętności po ukończeniu studiów.

Licencjat z Terapii Zajęciowej

Saint Joseph University of Beirut
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Październik 2019 Liban Beirut

Terapia zajęciowa (Occupational Therapy, OT) to niezbędny i wyraźny zawód rehabilitacyjny, który wciąż pojawia się w Libanie.