HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Korea Południowa kawalerów oferty.

Kawaler jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa około czterech lat nauki, aby zarobić. Wiedza i szkolenia studenci otrzymują jednocześnie zdobywając swoje stopni może doprowadzić do niewiarygodnych możliwości zawodowych po ukończeniu studiów.

Instytucje szkolnictwa wyższego zawarte regularne cztery lata kolegiów i uniwersytetów. Wykształcenie jest traktowane bardzo poważnie, w Korei Południowej, a kraj jest domem dla wielu uniwersytetów światowej klasy, z których wiele umów wymiany z różnych uczelniach zagranicznych, a to dobry sposób dla cudzoziemców doświadczyć życia w kraju.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Korea Południowa. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Korea Południowa tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Wydział Zdrowia Zakład Fizjoterapii

백석 연구소
Licencjat
Mar 2021
Koreański

Po kultywowaniu podstawowych umiejętności poprzez eksperymenty i praktykę w podstawowych dziedzinach medycyny, takich jak anatomia, fizjologia, biologia i biochemia, fizyka z ...

Czytaj więcej

Higiena dentystyczna

백석 연구소
Licencjat
Mar 2021
Koreański

Wspieranie przyszłościowych profesjonalnych higienistek stomatologicznych, których osobowość i inteligencja są oparte na duchu chrześcijańskim.

Czytaj więcej