Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Katar.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Katar kawalerów oferty.

Master

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Katar, jest suwerennym państwem arabskim, położony w Azji Zachodniej, zajmując małym półwyspie Katar na północno-wschodnim wybrzeżu Półwyspu Arabskiego znacznie większym. Miasto Edukacja jest dość nowy zakład w Doha finansowane przez rząd przez katarski Qatar Foundation. Jest domem dla Katar Academy, Centrum Kształcenia, Academic Program Bridge (podobny do liceum uczelni), jak również campus oddział Texas A & M University (Engineering).

Uniwersytety za dyplom licencjacki Katar. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Katar tutaj.

Czytaj więcej

Sześcioletniego programu medycznego

Weill Cornell Medical College in Qatar
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 lat September 2019 Katar Doha

Program Pre-medyczne w WCMC-Q składa się z dwóch lat. Ma ona na celu przygotowanie studentów do spełnienia wymagań edukacyjnych oraz rygory programu nauczania Medycznej programu Medycznej sześcioletniego. Treść kursu koncentruje się na aspektach nauk podstawowych, które mają bezpośrednie znaczenie dla dziedzinie medycyny. Kursy są identyczne jak nauczał w kampusie Itaka i sesje laboratoryjne, jak również ... [+]

Sześcioletni program medyczny jest skonstruowany jako sekwencja dwóch programów: 1. Program Pre-Medical 2. Program Medyczny

Program Pre-Medical

Program Pre-medyczne w WCMC-Q składa się z dwóch lat. Ma ona na celu przygotowanie studentów do spełnienia wymagań edukacyjnych oraz rygory programu nauczania Medycznej programu Medycznej sześcioletniego.

Treść kursu koncentruje się na aspektach nauk podstawowych, które mają bezpośrednie znaczenie dla dziedzinie medycyny. Kursy są identyczne jak nauczał w kampusie Itaka i sesje laboratoryjne, jak również eksperymenty pokazowe podanych okresach wykładowych.

Program Medyczny

Po zakończeniu programu Pre-Medical, studenci są weryfikowane pod kątem awansu do programu nauczania Medycznej programu Medycznej sześcioletniego. Program składa się z czterech medyczne lat. Studenci podejmują podstawowe kursy nauki w pierwszych dwóch latach nauczania Medycznej, a następnie podjąć klinicznych kursy z siedzibą w trzecim i czwartym roku.... [-]