HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Kanada kawalerów oferty.

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Kanadyjczycy dużą wagę do nauki, i opracowali najwyższej klasy system edukacji o wysokich standardach. Nie tylko Kanada zapewnić bezpieczne, czyste środowisko, ale konsekwentnie w rankingu jako jeden z najlepszych na świecie miejsc do życia pod względem jakości życia przez ONZ.

Windsor jest jednym z najbardziej ambitnych miast w Kanadzie w zakresie szkolnictwa wyższego. Miasto ma kompleksowych i zorientowanych na badania instytucji szkolnictwa, gdzie uczniowie mogą osiągnąć swoje cele zawodowe. Miasto jest bardzo przyjemny, więc nawet studenci ściągają tu na studia.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Kanada. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Kanada tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Commerce w administracji biznesu: zarządzanie zasobami ludzkimi

University of Windsor, Undergraduate
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat Wrzesień 2019 Kanada Windsor

Koncentracja zasobów ludzkich zapewni Ci wykształcenie szczegółowo w teorii i praktyki osób zarządzających, w tym zarządzania międzynarodowego, różnorodności w miejscu pracy i zachowań organizacyjnych.