Filter
Licencjat
Kanada Manitoba Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Kanada kawalerów oferty.

Kawaler jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa około czterech lat nauki, aby zarobić. Wiedza i szkolenia studenci otrzymują jednocześnie zdobywając swoje stopni może doprowadzić do niewiarygodnych możliwości zawodowych po ukończeniu studiów.

Kanada jest krajem Ameryki Północnej składa się z dziesięciu prowincji i trzech terytoriów. Położony w północnej części kontynentu, to rozciąga się od Atlantyku do Pacyfiku i północy do Oceanu Arktycznego.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Kanada. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Kanada tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Manitoba

Bachelor of Nursing jest oferowany we wspólnocie, która charakteryzuje się mozaiką grup kulturowych. Program daje studentom solidne podstawy w teorii. Praktyka kliniczna ... [+]

Bachelor of Nursing jest oferowany we wspólnocie, która charakteryzuje się mozaiką grup kulturowych. Program daje studentom solidne podstawy w teorii. Praktyka kliniczna pozwala studentom wykorzystać swoje umiejętności i techniki w rzeczywistych środowiskach opieki, dając tak, że nasi absolwenci zobaczyć ludzi w całości w przypadku świadczenia usług istotne dla zdrowia i opieki społecznej.

Opcje Degree BN Bachelor of Nursing - 4 lata MN Masters of Nursing Ciekawe kursy Zapewnienie opieki w kulturowo zróżnicowanym społeczeństwie (obejmuje wizytę studyjną w Chinach) Perspectives on Mental Health Nursing Farmakologia w Praktyce Pielęgniarskiej Możliwości zawodowe Clinical Nurse Specialist Zasady opieki zdrowotnej analityk Registered Nurse Konsultant Public Health Nurse Szkolna pielęgniarka Pielęgniarka Travel Badacz Czym wyróżnia się ten program na U of M? ... [-]
Kanada Winnipeg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku