Filter
Licencjat
IIrlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach IIrlandia kawalerów oferty.

Kawaler jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa około czterech lat nauki, aby zarobić. Wiedza i szkolenia studenci otrzymują jednocześnie zdobywając swoje stopni może doprowadzić do niewiarygodnych możliwości zawodowych po ukończeniu studiów.

Irlandia jest wyspą na północny-zachód od kontynentalnej Europy. Jest to trzecia co do wielkości wyspa w Europie i XX-największa wyspa na Ziemi. Na wschodzie jest większe wyspy Wielkiej Brytanii, od którego jest oddzielony przez Morze Irlandzkie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki IIrlandia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% IIrlandia tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Program ten stopień ma na celu przygotowanie międzynarodowo uznanych dyplom pielęgniarki do pracy na całym świecie. Program zapewnia, że ​​uczniowie osiągają kwalifikacje ... [+]

To innowacyjne top-up Bachelor of Nursing (BN) Program (International) na celu przygotowanie pielęgniarek do pracy w skali globalnej; dostarczane w wyjątkowym otoczeniu, w północno-zachodniej Irlandii, św Angeli College, College of National University of Ireland, Galway (NUI Galway).

Program studiów ma na celu zapewnienie, że uczniowie osiągają kompetencje zawodowe oraz kredytu akademickiego do pracy w różnych warunkach klinicznych na całym świecie. Wszyscy studenci są przydzielane doradcy akademickiego, aby wspierać ich rozwój edukacyjny w uzupełnieniu, wyznaczony International Student Tutor (IST), aby ułatwić obsługę języka, kulturowej, społecznej i osobistej.... [-]

IIrlandia Sligo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku