HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Niderlandy kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Uniwersytety za dyplom licencjacki Niderlandy. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Niderlandy tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z fizjoterapii

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Groningen

Z dyplomem fizjoterapii, masz szeroki przyszłość. W swoim ojczystym kraju, jak i za granicą, można rozpocząć w szpitalu, domu opieki, centrum rehabilitacji medycznej lub żłobku. Albo Oczywiście można założyć własną praktykę. Międzynarodowym, szkolenia holenderski jest wysoko ceniony.

Studia sportowe

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Groningen

Czy pasjonujesz się sportem i czy chcesz wprowadzić zmiany? Ten unikalny program jest tylko programem dla Ciebie! Inspiracja i siła sportu daje ogromne możliwości, aby dokonać prawdziwej zmiany.

Bachelor in Biomedical Sciences

Vrije Universiteit Amsterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam

Program studiów Bachelor Biomedical Sciences na VU Amsterdam unikalny sposób łączy podstawowe badania z klinicznie istotnymi tematami. Studiowanie zdrowia i chorób idzie w parze, a otrzymasz szkolenie zarówno od podstawowych, jak i klinicznych badaczy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie.

Bachelor in Medicine, profil Global Health

University of Groningen
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Groningen

Profil licencjata Global Health in Groningen to międzynarodowy tytuł licencjata w dziedzinie medycyny. Zwrócisz uwagę na różne aspekty globalnego zdrowia, takie jak nowe choroby.

Licencjat: University College Venlo

Maastricht University, Campus Venlo
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Venlo

University College Venlo (UCV) jest wyjątkowy. Śledzisz swoje zainteresowania i wybierasz własne kursy. Umożliwia to badanie problemów związanych z żywnością, odżywianiem

Licencjat z europejskiego zdrowia publicznego

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Maastricht

Interesujesz się naukami o zdrowiu, opieką zdrowotną i zdrowiem? Ale także w polityce krajowej i międzynarodowej, administracji i zarządzaniu, polityce i strategii, komunikacji i mediach? Program licencjacki w dziedzinie europejskiego zdrowia publicznego (EPH) może być dla Ciebie.