Filter
Licencjat
Niderlandy Maastricht Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Niderlandy kawalerów oferty.

Kawaler jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa około czterech lat nauki, aby zarobić. Wiedza i szkolenia studenci otrzymują jednocześnie zdobywając swoje stopni może doprowadzić do niewiarygodnych możliwości zawodowych po ukończeniu studiów.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Piękne miasto między dwoma rzekami, Maastricht słynie z instytucji edukacyjnych, takich jak Maastricht University. Poza tym Maastricht University słynie z innowacyjnych i różne studia.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Niderlandy. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Niderlandy tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences

Interesujesz się naukami o zdrowiu, opieką zdrowotną i zdrowiem? Ale także w polityce krajowej i międzynarodowej, administracji i zarządzaniu, polityce i strategii, komun ... [+]

Europejskie zdrowie publiczne

Interesujesz się naukami o zdrowiu, opieką zdrowotną i zdrowiem? Ale także w polityce krajowej i międzynarodowej, administracji i zarządzaniu, polityce i strategii, komunikacji i mediach? Program licencjacki w dziedzinie europejskiego zdrowia publicznego (EPH) może być dla Ciebie.

W europejskim zdrowiu publicznym chodzi o zapobieganie chorobom i promowanie zdrowego stylu życia dla wszystkich Europejczyków z jasną polityką europejską.

Nauczysz się wypełniać lukę między naukami o zdrowiu a krajową i europejską polityką zdrowia publicznego. Będziesz także rozwijać umiejętności potrzebne do pracy w organizacjach rządowych lub związanych z opieką zdrowotną, lub w jednostkach UE lub WHO, na stanowiskach takich jak doradca ds. Polityki, pracownik służby zdrowia lub specjalista ds. Profilaktyki.... [-]

Niderlandy Maastricht
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku