HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Niderlandy kawalerów oferty.

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Stolica Holandii, Amsterdam jest znany uczelnie, takie jak Uniwersytet w Amsterdamie i Universiteitsbibliotheek Amsterdamie. Te instytucje edukacyjne zazwyczaj oferują zdywersyfikowany absolwent i podyplomowe studiów i mają górną klasy i zaplecze Badań Rozwoju.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Niderlandy. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Niderlandy tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in Biomedical Sciences

Vrije Universiteit Amsterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam

Program studiów Bachelor Biomedical Sciences na VU Amsterdam unikalny sposób łączy podstawowe badania z klinicznie istotnymi tematami. Studiowanie zdrowia i chorób idzie w parze, a otrzymasz szkolenie zarówno od podstawowych, jak i klinicznych badaczy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie.