Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Niderlandy.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Niderlandy kawalerów oferty.

Master

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Stolica Holandii, Amsterdam jest znany uczelnie, takie jak Uniwersytet w Amsterdamie i Universiteitsbibliotheek Amsterdamie. Te instytucje edukacyjne zazwyczaj oferują zdywersyfikowany absolwent i podyplomowe studiów i mają górną klasy i zaplecze Badań Rozwoju.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Niderlandy. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Niderlandy tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat Z Nauk Biomedycznych

Vrije Universiteit Amsterdam
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Niderlandy Amsterdam

Program studiów licencjackich Studia biomedyczne w VU Amsterdam łączy jednoznacznie podstawowe badania z istotnymi tematami klinicznymi. Studiując zdrowie i chorobę idą w parze, a otrzymasz szkolenie zarówno przez fundamentalnych, jak i klinicznych badaczy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. [+]

. DLACZEGO STUDIA BIOMEDYCZNE DLA STUDIÓW? Program studiów licencjackich Studia biomedyczne w VU Amsterdam łączy jednoznacznie podstawowe badania z istotnymi tematami klinicznymi. Studiując zdrowie i chorobę idą w parze, a otrzymasz szkolenie zarówno przez fundamentalnych, jak i klinicznych badaczy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. To uzupełniające podejście do nauki biomedycznej jest wyjątkowe w Holandii. Program charakteryzuje się wysoką liczbą kursów praktycznych, a nauczanie w znacznym stopniu organizowane jest w małych klasach. Przez cały rok, zajęcia te są nadzorowane przez bardzo entuzjastyczną grupę wykwalifikowanych instruktorów, którzy będą Cię prowadzili i opiekowali się nimi. STRUKTURA PROGRAMU Program rozpoczyna się w pierwszym roku z wstępnym kursem, w którym zapoznasz się z dziedziną nauki biomedycznej i zdobędziesz podstawowe kompetencje akademickie, które będziesz dalej rozwijać przez cały czas trwania programu. Kursy oferowane w pierwszym roku obejmują podstawowe pojęcia, takie jak genetyka, biologia komórki, immunologia i biologia ewolucyjna. W drugim roku odkryjesz dziedziny specjalizacji nauk biomedycznych, takie jak neurologia, farmakologia medyczna i onkologia. Istnieje wiele swobody wyboru własnego kierunku i poszerzenia horyzontu poprzez wybieralne kursy oferowane we wszystkich latach, 30-EC w trzecim roku życia oraz czteromiesięczne praktyczne staż w jednym z wielu działów badawczych lub klinicznych w VU Amsterdam OrVU Medical Center lub w innym wybranym przez siebie uniwersytecie lub instytucie badawczym. TWÓJ PRZYSZŁOŚĆ KARIERA Większość absolwentów nauk biomedycznych, którzy otrzymali naukę w VU Amsterdam, znalazła drogę w programie mistrzowskim w Amsterdamie VU Amsterdamie lub w dowolnym innym holenderskim lub międzynarodowym uniwersytecie. Nasze kawalerki są powszechnie akceptowane w tych programach i doceniają ich podstawową wiedzę... [-]