HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Gruzja kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną.

Edukacja w Gruzji jest częściowo finansowany przez tych ludzi, prowadzi edukację między wieku 18 i 35 lat. System ten umożliwia studentom zdobycie praktycznych umiejętności i wiedzy, które pomaga cały świat sprostać wyzwaniom 21. wieku.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Gruzja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Gruzja tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w dziedzinie inżynierii biomedycznej

Georgian Technical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Gruzja Tbilisi

Programowe cele programowe Inżynierii Biomedycznej daje uczniom wiedzę na temat stosowania ich podstawowych umiejętności inżynierskich w rozwiązywaniu problemów z medycyną i biologią. Program obejmuje: oprzyrządowanie medyczne i projektowanie, fizjologię, biomateriały, transport masowy, zastosowanie komputerów w medycynie, sztucznych implantach oraz obrazowanie medyczne. Zostaną poddane przeglądowi anatomia i fizjologia odnoszące się do konkretnych zastosowań do bioinżynieryzacji. Ma to ułatwić studentowi zrozumienie we wszystkich dziedzinach inżynierii biomedycznej, aby mogły docenić wspólny charakter pola. Zapewnij uprawnienia zawodowego stopnia dla studentów, którzy zamierzają ćwiczyć inżynierię.

Licencjat Farmacji

The University Of Georgia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Gruzja Tbilisi

Celem tego programu jest przygotowanie międzynarodowej dyplomowanej farmaceutki, która będzie mogła profesjonalnie rozwijać się w środowisku pracy w branży farmaceutycznej i przejść do następnego etapu edukacji. Absolwenci będą mieli podstawową wiedzę w zakresie: opieki farmaceutycznej, farmakoterapii ukierunkowanej na pacjenta, wykorzystania wyników badań klinicznych w farmacji, produkcji i produkcji produktów medycznych oraz analizy farmaceutycznej; Umiejętności w zakresie zarządzania niezbędne do: promowania badań farmaceutycznych w oparciu o wartości etyczne, przetwarzania i dostarczania informacji farmaceutycznych, wdrażania modelu lekarz-farmaceuta-pacjent, komunikacji ze stowarzyszeniami zawodowymi i ogólną społecznością, a także umiejętności zarządzania jednostkami strukturalnymi w odpowiednim (pośrednim) poziom w organizacjach farmaceutycznych. Absolwenci tego programu mogą być zatrudnieni w firmach farmaceutycznych, sklepach farmaceutycznych i dr UG , placówkach służby zdrowia, organizacjach zdrowia publicznego, kontroli jakości dr UG oraz laboratoriach toksykologicznych, także w firmach ubezpieczeniowych, które prowadzą ubezpieczenia zdrowotne, a co najważniejsze absolwentów szkoła zdrowia i medycyny, wydział farmacji The University Of Georgia posiada kwalifikacje do zajmowania stanowisk farmaceuty i / lub menedżera w kwestiach farmaceutycznych.

Bachelor of Nursing

The University Of Georgia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Gruzja Tbilisi

Celem programu jest promowanie skutecznego działania systemu opieki zdrowotnej poprzez edukację wykwalifikowanych i wysoce kompetentnych pielęgniarek. Studenci mają kwalifikacje do pracy jako pielęgniarka na arenie międzynarodowej i lokalnej lub kontynuowania nauki na lokalnych lub międzynarodowych uniwersytetach