Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Gerontologia

Stopnie licencjackie służyć jako wprowadzenie edukacji na określonym obszarze tematycznym. Ci, którzy pragną, aby uzyskać stopień licencjata wydać około cztery lata poświęcając się do tego przedsięwzięcia, które z kolei mogą przygotować je do jasnych kariery w ramach ich odpowiedniego zakresu.

Co jest licencjackie w Gerontologii? Zamknięty w badaniu gerontologii wiele tematów związanych ze zdrowiem i wellness starzenia się społeczeństwa, w tym gerontologii socjologii, seniorów opieki zdrowotnej, administracji domu opieki i dobrego samopoczucia i chorób w późniejszych latach. Oczekuje się, że studenci opanować te tematy, a nawet wybrać się specjalizować w sub-dziedzinie studiów nad ich wyboru. Możliwości wynikające spektrum gerontologii są nieograniczone.

Nie ma wątpliwości, że zapotrzebowanie na specjalistów geriatrii jest rakieta.W populacji starzenia wyżu demograficznego osiągnie swój szczyt, popyt na te, specjalizujący się w starszym opieki jest wysoka i tylko coraz wyższe, a kariery Gerontologia są po garnitur.

Jeśli chodzi o płacenie za stopniu, swoje przewidywane koszty będą ściśle związane z konkretnych potrzeb i polityki edukacyjnej swojej instytucji. Tworzą związek z doradcą pomocy finansowej w szkołach jesteś zainteresowany uczestnictwem, aby dowiedzieć się więcej o tym, co można się spodziewać na pokrycie.

Rodzaj kariery można się spodziewać po uzyskaniu swój licencjat w stopniu Gerontologii jest bardzo zróżnicowana w zależności od kierunku studiów można wybrać specjalizację i czy masz ukończone rezydenturę lub stażu. Domy opieki, hospicja, koniec życia, zakładów opieki administracji rządowej, szpitalach, domach kultury życia, zdrowia i przychodni badawczych to tylko niektóre z organizacji, które mogą potrzebować swoich usług.

Jeżeli wtórne stopnia w gerontologii jest to, czego szukasz, nie patrzeć dalej niż nasza lista doskonałych programów i szkół. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

 

Czytaj więcej