Filter
Licencjat
Francja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Francja kawalerów oferty.

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Francja. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Francja tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

ESO Paris - École Supérieure d’Ostéopathie

Szkolenie przygotowawcze dla osteopatii odbywa się zgodnie z harmonogramem szkolnictwa wyższego. Każdy cykl obejmuje regularne oceny zdobywania wiedzy. Szkolenie jest zgo ... [+]

Program nauczania

Szkolenie przygotowawcze dla osteopatii odbywa się zgodnie z harmonogramem szkolnictwa wyższego. Każdy cykl obejmuje regularne oceny zdobywania wiedzy. Szkolenie jest zgodne ze standardami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) i normami europejskimi.

Metody nauczania

ESO ma platformę techniczną pierwszej klasy. Sale audytoryjne, amfiteatry, sale lekcyjne i laboratoria, stosowana jednostka badawcza i skomputeryzowane centrum dokumentacji, zintegrowana klinika osteopatyczna tworzą zbiór zasobów materialnych o powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych.

Program i kursy

ESO Paris to szkoła osteopatii różna od innych. Szkoła jest dostępna dla wszystkich, bez względu na sektor czy maturę.... [-]

Francja Champs-sur-Marne
Wrzesień 2020
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku