Filter
Licencjat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Bachelor jest licencjat cztery lata, które mogą być w stanie zapewnić studentom odpowiedniej edukacji i szkoleń potrzebnych do znalezienia renomowanego kariery po ukończeniu studiów. Ukończył z tytułem licencjata pomaga oznaczać, że studenci umieścić w czasie i energii potrzebnej do być biegły i zdolne w swojej dziedzinie.

Osoby Ciekawy może się zastanawiać, co to jest Bachelor in Food Science? Uczniowie w tym studiów uczą się włączyć biologii, chemii, inżynierii, Mikrobiologii i żywienia studiować jedzenie, i nauczyć się lepiej zachować i chronić żywność. kierunków nauki o żywności odgrywają ważną rolę w świecie, w że ich praca może pomóc doprowadzić do zdrowszego i bardziej pożywne jedzenie, które jest bezpieczne dla wszystkich, aby konsumować.

Wielu studentów decyduje się zdobyć tytuł licencjata w dziedzinie nauki o żywności, aby otrzymać praktyczne szkolenie i mentoring doświadczonych instruktorów.Poprawa umiejętności w zakresie badań, rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia, w połączeniu z praktycznym doświadczeniem, które otrzymują w swoim programie, mogą absolwenci bardzo poszukiwane przez pożądanych pracodawców.

Koszt związany z zdobywając licencjat może się zmieniać i może zależeć od wielu różnych czynników. Uczniowie powinni rozmawiać bezpośrednio z biurem odprawy potencjalnych szkół otrzymywać istotne informacje czesnego.

Możliwe kariery dla osób, które kończą z Bachelor in Food Science może obejmować pracę jako naukowcy żywności dla firm detalicznych żywności i producentów żywności, lub pracującym w charakterze naukowców i programistów żywności dla organizacji rządowych lub niezależnych laboratoriach. Inne osoby mogą również zdecydować się nauczyć nauki o żywności i współpracować z instytucjami szkolnictwa wyższego, aby pomóc w rozwoju nauki i programów nauczania żywności przeprowadzić ważne badania nauki o żywności dla środowisk akademickich.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w kierunku ustanowienia bezpiecznych i niezawodnych źródeł żywności, a następnie Bachelor in Food Science może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie edukacyjnych. Aby zacząć, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Food Science

Universidad Tecmilenio

Profesjonalne rozwija skuteczne i zdrowe strategie żywieniowe. ... [+]

. Profil absolwenta Oceny stanu odżywienia osób i grup społecznych. Zaprojektować i ocenić skuteczne strategie żywieniowe według problemów jednostek i grup społecznych. Kompleksowo zarządzać usług gastronomicznych różnego typu. Tworzenie i zarządzanie doradztwo biznesowe i consulting w zakresie żywienia. Użyj zasad naukowych i etycznych decyzyjnym dla Internetu. Skutecznie zintegrować multidyscyplinarnych zespołów. Promowanie pozytywnych i skutecznych zmian w stylu życia ludzi. Praca w terenie Szpitale, przychodnie i ośrodki zdrowia. Siłownie, szkoły i firmy, które wymagają wsparcia specjalistów żywienia. prywatnych gabinetów lekarskich. organizacje i instytucje rządowe non-profit. indywidualne podejście do pacjentów z bieżących potrzeb opieki w ich stanu odżywienia. Moja własna firma. program ... [-]
Meksyk Chihuahua San Luis Potosi Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Monterrey Torreón  + 4 Więcej
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Maastricht University, Campus Venlo

University College Venlo (UCV) jest wyjątkowy. Śledzisz swoje zainteresowania i wybierasz własne kursy. Umożliwia to badanie problemów związanych z żywnością, odżywianiem ... [+]

University College Venlo

University College Venlo (UCV) jest wyjątkowy. Śledzisz swoje zainteresowania i wybierasz własne kursy. Umożliwia to badanie problemów związanych z żywnością, odżywianiem

Szybkie faktydla bardzo zmotywowanych studentów z zamiłowaniem do jedzenia, żywieniaswoboda projektowania własnego programu nauczania3-letni, licencjat w pełnym wymiarze godzin, wykładany w języku angielskimselektywne przyjęcie, rozpoczyna się we wrześniuco tydzień: 12-14 godzin kontaktu, 28 godzin samodzielnej naukiw zależności od wybranej koncentracji, po ukończeniu studiów otrzymasz tytuł licencjata lub licencjataBinding Study Advice (co najmniej 45 z 60 punktów ECTS w roku 1)Dlaczego ten program?... [-]
Niderlandy Venlo
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku