HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Finlandia kawalerów oferty.

Kawaler jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa około czterech lat nauki, aby zarobić. Wiedza i szkolenia studenci otrzymują jednocześnie zdobywając swoje stopni może doprowadzić do niewiarygodnych możliwości zawodowych po ukończeniu studiów.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Finlandia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Finlandia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat pielęgniarstwa opieki zdrowotnej w

Lapland University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Sierpień 2020 Finlandia Kemi

Celem studiów jest kształcenie pracowników służby zdrowia z wiedzy ogólnej i specjalnej opieki zdrowotnej i pielęgniarstwa. Badania pozwalają absolwentów do pracy w Finlandii i innych środowiskach międzynarodowych, w szpitalach i ośrodkach zdrowia, jak również w sektorze prywatnym.

Bachelor's Degree in Nursing

Satakunta University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Sierpień 2020 Finlandia Pori

Program studiów w pielęgniarstwie przygotuje Cię do cennego zawodu, w którym będziesz pracował z klientami różnych grup wiekowych, promując ich zdrowie i dobre samopoczucie oraz leczenie ich chorób.

Bachelor's Degree in Physiotherapy

Satakunta University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Sierpień 2020 Finlandia Pori

Fizjoterapeuci są ekspertami ruchu i zdolności funkcjonalnej na wszystkich etapach życia.

Program licencjacki w pielęgniarstwie

Savonia University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Kuopio Ekenäs + 1 więcej

Po ukończeniu studiów pielęgniarskich będziesz kompetentnym i wykwalifikowanym specjalistą pielęgniarskim. Będziesz miał rozległą wiedzę o pielęgniarstwie; opanujesz wymagane koncepcje, metody i umiejętności umożliwiające krytyczną ocenę i podejmowanie decyzji w zmieniających się i nieprzewidywalnych sytuacjach pielęgniarskich. Po ukończeniu studiów będziesz ekspertem w zakresie pielęgniarstwa pacjentów i będziesz w stanie zastosować swoją wiedzę i umiejętności w rozwiązywaniu złożonych i nieprzewidywalnych problemów pielęgnacyjnych.

Program licencjacki w pielęgniarstwie

Tampere University Of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Tampere

Pielęgniarstwo polega na wspieraniu zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi przez całe życie. Zadaniem zawodowej pielęgniarki jest ochrona, promowanie i poprawa zdrowia osób, rodzin i społeczności w celu poprawy jakości ich życia. Nasz program studiów w pielęgniarstwie kształci profesjonalistów o międzynarodowym zasięgu w dziedzinie opieki zdrowotnej. Studia dostarczą ci umiejętności potrzebnych w różnych ustawieniach opieki zdrowotnej. Podczas programu najnowsze badania i oparte na dowodach praktyki pielęgniarskie zostaną zintegrowane z praktycznymi umiejętnościami zawodowymi.

Bachelor of Health Care - Nursing

Centria University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Sierpień 2020 Finlandia Kokkola

Czy chcesz zbliżyć się do ludzi i wziąć udział w ich różnych etapach życia? Czy jesteś zainteresowany promowaniem zdrowia, dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa jednostek i całej społeczności? Czy lubisz zmieniać sytuacje i wielokulturowe środowiska? Jeśli jesteś graczem zespołowym, czerpiesz przyjemność z obowiązków i możesz pracować samodzielnie, wtedy nadajesz się na studia pielęgniarskie!

Licencjat opieki zdrowotnej w zakresie pielęgniarstwa (pielęgniarka)

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Seinäjoki

Program studiów będzie kwalifikować studenta jako pielęgniarka (RN). Program kształci pielęgniarki, którzy są ekspertami w dziedzinie pielęgniarstwa w różnych środowiskach pracy. Ich głównym zadaniem jest wspieranie i utrzymanie zdrowia i zapobiegania chorobom. Dbają o chorych i cierpiących osób, rodzin i społeczności, a także ich rehabilitacji.

Bachelor of Health Care in Nursing

JAMK University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Sierpień 2020 Finlandia Jyväskylä

Poznaj ludzi z całego świata, poznaj różne kultury i jednocześnie uczyć się, jak być kompetentną pielęgniarką! Nauczysz się planować, wdrażać i rozwijać działania promujące zdrowie, zapobiegawcze, lecznicze i rehabilitacyjne w opiece zdrowotnej. Możesz pracować w podstawowej opiece zdrowotnej, opiece społecznej lub specjalistycznej opiece zdrowotnej, prywatnych firmach, organizacjach, międzynarodowych stanowiskach w terenie lub jako przedsiębiorca. Ta szkoła oferuje programy w zakresie pielęgniarstwa, biznesu, turystyki i logistyki.

Licencjat pielęgniarski

Saimaa University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Sierpień 2020 Finlandia Lappeenranta

Program studiów pielęgniarskich zapewnia pielęgniarki, które są specjalistami w zakresie wspierania osób, rodzin i społeczności w różnych dziedzinach wiedzy.