HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Finlandia kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

W południowej Ostrobothni Finlandii spoczywa Seinäjoki miasto. Jest to gmina z tego regionu, które zamieszkuje ponad 50.000 osób. Jest domem dla Seinäjoki University of Applied Sciences.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Finlandia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Finlandia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat opieki zdrowotnej w zakresie pielęgniarstwa (pielęgniarka)

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Seinäjoki

Program studiów będzie kwalifikować studenta jako pielęgniarka (RN). Program kształci pielęgniarki, którzy są ekspertami w dziedzinie pielęgniarstwa w różnych środowiskach pracy. Ich głównym zadaniem jest wspieranie i utrzymanie zdrowia i zapobiegania chorobom. Dbają o chorych i cierpiących osób, rodzin i społeczności, a także ich rehabilitacji.