HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Finlandia kawalerów oferty.

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Z około 70.000 mieszkańców, Lappeenranta Miasto położone jest nad brzegiem jeziora Saimmaa w południowo-wschodniej Finlandii. Posiada 2 uniwersytety mianowicie Saimaa Uniwersytet Nauk Stosowanych i Lappeenranta University of Technology.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Finlandia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Finlandia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat pielęgniarski

Saimaa University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Sierpień 2019 Finlandia Lappeenranta

Program studiów pielęgniarskich zapewnia pielęgniarki, które są specjalistami w zakresie wspierania osób, rodzin i społeczności w różnych dziedzinach wiedzy.