HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Finlandia kawalerów oferty.

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

Znajduje się w regionie północnej Savonii, Kuopio Miasto jest również gmina w tym regionie z poplutation ponad 100.000 mieszkańców. Miasto posiada 3 głównych uniwersytetów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Finlandia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Finlandia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Program licencjacki w pielęgniarstwie

Savonia University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Kuopio Ekenäs + 1 więcej

Po ukończeniu studiów pielęgniarskich będziesz kompetentnym i wykwalifikowanym specjalistą pielęgniarskim. Będziesz miał rozległą wiedzę o pielęgniarstwie; opanujesz wymagane koncepcje, metody i umiejętności umożliwiające krytyczną ocenę i podejmowanie decyzji w zmieniających się i nieprzewidywalnych sytuacjach pielęgniarskich. Po ukończeniu studiów będziesz ekspertem w zakresie pielęgniarstwa pacjentów i będziesz w stanie zastosować swoją wiedzę i umiejętności w rozwiązywaniu złożonych i nieprzewidywalnych problemów pielęgnacyjnych.