HEALTHCARESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat jest przyznawany po trzech do siedmiu lat programu akademickiego. Jest licencjackich studenci uzyskania certyfikacji, który jako pierwszy krok do bardziej zaawansowanych programów edukacyjnych.

Co jest Bachelor in Pharmacology? Farmakologia jest gałęzią medycyny, która dotyczy badanie skutków fizjologicznych, że różne leki na ludziach. Polega ona analizy składu chemicznego produktów farmaceutycznych, jak również w jaki sposób są one przeznaczone do wytwarzania. Farmakologia obejmuje również badanie różnych narządów w organizmie i ich relacji z sobą i substancji chemicznych, które działają na nich. Program nauczania dla studiów licencjata w dziedzinie farmakologii wymaga kursy w zakresie mikrobiologii, immunologii, skutki zażywania narkotyków i procesu nowy lek przechodzi od odkrycia do marketingu. Będzie też zawierać podstawowe zajęcia z szerszymi nauk, takich jak biologia, genetyka i anatomii.

Część korzyść uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie farmakologii jest kwalifikowalność kontynuować studia medyczne i uzyskać wyższe certyfikaty akademickich, ale z tym stopniu uczeń może rozpocząć pracę w przemyśle farmaceutycznym w pojemnościach biotechnologicznych lub prawnych.

Koszt będzie w takim programie studiów zależy od kraju, regionu, szkoły i innych zmiennych. Badanie jest kluczem do znalezienia instytucji i program, który jest dla Ciebie najlepszy.

Kariera w farmakologii są zróżnicowane. Osoby z tym wykształceniem może wziąć udział w badaniach klinicznych, w dziedzinach medycznych, biologicznych lub immunologicznych, mogą pracować na różnych stanowiskach w dziale sprzedaży w firmie farmaceutycznej, lub być zatrudniony w rządowych stanowisk prawnych lub regulacyjnych w branży. Ponadto, zawsze istnieje możliwość nauczyciela lub wykładowcy w środowisku szkolnictwa wyższego.

Istnieje wiele opcji, jeśli jesteś zainteresowany w stopniu w tej dziedzinie. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

5 Wyniki z Farmakologia Filter

BSc w Medical Pharmacology

Swansea University
BSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
31 Lip 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Dowiedz się o nauce, która kryje się za narkotykami i lekami, o ich wpływie na systemy życiowe i ich roli w leczeniu chorób na naszym kursie z farmakologii lekarskiej. Omówisz ...

Czytaj więcej

Licencjat z wyróżnieniem w dziedzinie farmakologii i fizjologii

University of Westminster
BSc
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Farmakologia i fizjologia to dwie ściśle powiązane dyscypliny. Farmakologia to badanie działania leków i tego, jak leki mogą modyfikować stany chorobowe. Fizjologia dotyczy te ...

Czytaj więcej

BSc (z wyróżnieniem) w dziedzinie farmakologii

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
BSc
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Farmakolodzy odgrywają istotną rolę w odkrywaniu i opracowywaniu nowych leków, które przynoszą korzyści zdrowiu ludzi i zwierząt.

Czytaj więcej

BSC (z wyróżnieniem) farmakologii i fizjologii

University of Greenwich
BSc
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten nowy licencjata (z wyróżnieniem) Farmakologia i fizjologia programu (rozpoczęcie wrzesień 2014) będą prowadzone jako klasyczny w pełnym wymiarze czasu trzyletniego program ...

Czytaj więcej

Md farmakologia

Azerbaijan Medical University
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Historia wychowania w farmakologii w Azerbejdżanie zaczyna się od roku 1938. Nasz Zakład Farmakologii szkoli wysoko wykwalifikowaną aptekarz ze stopniem licencjata i magistra ...

Czytaj więcej