HEALTHCARESTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat jest przyznawany po trzech do siedmiu lat programu akademickiego. Jest licencjackich studenci uzyskania certyfikacji, który jako pierwszy krok do bardziej zaawansowanych programów edukacyjnych.

Co jest Bachelor in Pharmacology? Farmakologia jest gałęzią medycyny, która dotyczy badanie skutków fizjologicznych, że różne leki na ludziach. Polega ona analizy składu chemicznego produktów farmaceutycznych, jak również w jaki sposób są one przeznaczone do wytwarzania. Farmakologia obejmuje również badanie różnych narządów w organizmie i ich relacji z sobą i substancji chemicznych, które działają na nich. Program nauczania dla studiów licencjata w dziedzinie farmakologii wymaga kursy w zakresie mikrobiologii, immunologii, skutki zażywania narkotyków i procesu nowy lek przechodzi od odkrycia do marketingu. Będzie też zawierać podstawowe zajęcia z szerszymi nauk, takich jak biologia, genetyka i anatomii.

Część korzyść uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie farmakologii jest kwalifikowalność kontynuować studia medyczne i uzyskać wyższe certyfikaty akademickich, ale z tym stopniu uczeń może rozpocząć pracę w przemyśle farmaceutycznym w pojemnościach biotechnologicznych lub prawnych.

Koszt będzie w takim programie studiów zależy od kraju, regionu, szkoły i innych zmiennych. Badanie jest kluczem do znalezienia instytucji i program, który jest dla Ciebie najlepszy.

Kariera w farmakologii są zróżnicowane. Osoby z tym wykształceniem może wziąć udział w badaniach klinicznych, w dziedzinach medycznych, biologicznych lub immunologicznych, mogą pracować na różnych stanowiskach w dziale sprzedaży w firmie farmaceutycznej, lub być zatrudniony w rządowych stanowisk prawnych lub regulacyjnych w branży. Ponadto, zawsze istnieje możliwość nauczyciela lub wykładowcy w środowisku szkolnictwa wyższego.

Istnieje wiele opcji, jeśli jesteś zainteresowany w stopniu w tej dziedzinie. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

2 Wyniki z Farmakologia Filter

Md farmakologia

Azerbaijan Medical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Azerbejdżan Baku

Historia wychowania w farmakologii w Azerbejdżanie zaczyna się od roku 1938. Nasz Zakład Farmakologii szkoli wysoko wykwalifikowaną aptekarz ze stopniem licencjata i magistra do pracy w ochronie zdrowia, w tym dziedzinie farmakologii.

Bachelor Pharmaceutical and Healthcare Business

Ohio Northern University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Kolumb

Dzięki tej specjalizacji podzielisz czas na naukę o zdrowiu w Getty College of Arts