Filter
Licencjat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat jest przyznawany po trzech do siedmiu lat programu akademickiego. Jest licencjackich studenci uzyskania certyfikacji, który jako pierwszy krok do bardziej zaawansowanych programów edukacyjnych.

Co jest Bachelor in Pharmacology? Farmakologia jest gałęzią medycyny, która dotyczy badanie skutków fizjologicznych, że różne leki na ludziach. Polega ona analizy składu chemicznego produktów farmaceutycznych, jak również w jaki sposób są one przeznaczone do wytwarzania. Farmakologia obejmuje również badanie różnych narządów w organizmie i ich relacji z sobą i substancji chemicznych, które działają na nich. Program nauczania dla studiów licencjata w dziedzinie farmakologii wymaga kursy w zakresie mikrobiologii, immunologii, skutki zażywania narkotyków i procesu nowy lek przechodzi od odkrycia do marketingu. Będzie też zawierać podstawowe zajęcia z szerszymi nauk, takich jak biologia, genetyka i anatomii.

Część korzyść uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie farmakologii jest kwalifikowalność kontynuować studia medyczne i uzyskać wyższe certyfikaty akademickich, ale z tym stopniu uczeń może rozpocząć pracę w przemyśle farmaceutycznym w pojemnościach biotechnologicznych lub prawnych.

Koszt będzie w takim programie studiów zależy od kraju, regionu, szkoły i innych zmiennych. Badanie jest kluczem do znalezienia instytucji i program, który jest dla Ciebie najlepszy.

Kariera w farmakologii są zróżnicowane. Osoby z tym wykształceniem może wziąć udział w badaniach klinicznych, w dziedzinach medycznych, biologicznych lub immunologicznych, mogą pracować na różnych stanowiskach w dziale sprzedaży w firmie farmaceutycznej, lub być zatrudniony w rządowych stanowisk prawnych lub regulacyjnych w branży. Ponadto, zawsze istnieje możliwość nauczyciela lub wykładowcy w środowisku szkolnictwa wyższego.

Istnieje wiele opcji, jeśli jesteś zainteresowany w stopniu w tej dziedzinie. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Farmakologia

Azerbaijan Medical University

Historia wychowania w farmakologii w Azerbejdżanie zaczyna się od roku 1938. Nasz Zakład Farmakologii szkoli wysoko wykwalifikowaną aptekarz ze stopniem licencjata i magi ... [+]

Historia wychowania w farmakologii w Azerbejdżanie zaczyna się od roku 1938. Nasz Zakład Farmakologii szkoli wysoko wykwalifikowaną aptekarz ze stopniem licencjata i magistra do pracy w ochronie zdrowia, w tym dziedzinie farmakologii. Dział uczy podstaw studentów farmakologii - poszukiwanie źródeł leków, metody kontroli jakości leków i przygotowywanie różnych leków. Studenci zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie wdrażania nowoczesnych metod analiz i zakup nowych leków chemicznych. Studenci również uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwego wpływu leku na organizm, a także do badania jakości leku.

Obecnie istnieje ponad 6500 wysoko wykształceni aptekarz z licencjackie i magisterskie w Azerbejdżanie. Prawie wszystkie z nich są absolwentami Wydziału Farmakologii UAM. 11 osób niedawno obronił rozprawę na stopień doktora, a 44 osób PHD w farmakologii w krzesłach specjalność działu.... [-]

Azerbejdżan Baku
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ohio Northern University

Dzięki tej specjalizacji podzielisz czas na naukę o zdrowiu w Getty College of Arts ... [+]

TAM JEST CAŁA NAUKA ZA BIZNESEM OPIEKI ZDROWOTNEJ

Dzięki tej specjalizacji podzielisz czas na naukę o zdrowiu w Getty College of Arts

Ulepsz umiejętności przywódcze, pracę zespołową, kreatywność i przedsiębiorczość. Po ukończeniu studiów będziesz posiadał rzadką mieszankę umiejętności - wiedzę specjalistyczną z zakresu nauk o zdrowiu i biznesu - które z pewnością sprawią, że będziesz zauważony przez firmy z szybko rozwijającego się sektora opieki zdrowotnej.

MOŻLIWOŚCI ODPOWIEDZIALNOŚCI

OPIEKA ZDROWOTNA BUSINESS PROFESSIONALS CLUB

Health Care Business Professionals Club (HBPC) jest otwarty dla każdego studenta na terenie kampusu, który chce lepszego zrozumienia branży medycznej (z naciskiem na przemysł farmaceutyczny) i jej wpływu na nasze społeczeństwo. Głównym celem grupy jest zapewnienie możliwości nawiązania kontaktów i nauki dla studentów zainteresowanych pracą w dziedzinie opieki zdrowotnej. Chociaż członkowie HBPC nie są stowarzyszeni z organizacją krajową, tworzą działania związane z podpisami na terenie kampusu ONU . Każdej zimy klub gromadzi darowizny i zabawki, dzięki którym Święta Bożego Narodzenia stają się nieco jaśniejsze dla chorych dzieci w Szpitalu St. Rita w Limie w stanie Ohio. Wiosną w klubie odbywa się Polar RX, impreza poświęcona zdarzeniom związanym z nadużywaniem leków na receptę.... [-]

Stany Zjednoczone Kolumb
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku