Filter
Licencjat
Gruzja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Apteka to dziedzina badań dotyczących sposobu wytwarzania leków i sposobu ich oddziaływania z organizmem ludzkim. Pacjenci otrzymują leki na receptę od farmaceutów, którzy odpowiadają na pytania i zapewniają spełnienie norm jakości i dostaw.

Edukacja w Gruzji jest częściowo finansowany przez tych ludzi, prowadzi edukację między wieku 18 i 35 lat. System ten umożliwia studentom zdobycie praktycznych umiejętności i wiedzy, które pomaga cały świat sprostać wyzwaniom 21. wieku.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Farmacja, Gruzja

The University Of Georgia

Celem tego programu jest przygotowanie międzynarodowej dyplomowanej farmaceutki, która będzie mogła profesjonalnie rozwijać się w środowisku pracy w branży farmaceutyczne ... [+]

Cele programu:

Celem tego programu jest przygotowanie wykwalifikowanego farmaceuty, który będzie mógł rozwijać się zawodowo i przejść do kolejnego etapu edukacji, który będzie posiadał podstawową wiedzę w zakresie: opieki farmaceutycznej, farmakoterapii ukierunkowanej na pacjenta, wykorzystania wyników badań klinicznych badania w farmacji, produkcja i produkcja produktów medycznych oraz analiza farmaceutyczna; Umiejętności w zakresie zarządzania niezbędne do: promowania badań farmaceutycznych w oparciu o wartości etyczne, przetwarzania i dostarczania informacji farmaceutycznych, wdrażania modelu lekarz-farmaceuta-pacjent, komunikacji ze stowarzyszeniami zawodowymi i ogólną społecznością, a także umiejętności zarządzania jednostkami strukturalnymi w odpowiednim (pośrednim) poziom w organizacjach farmaceutycznych. Absolwenci tego programu mogą być zatrudnieni w firmach farmaceutycznych, sklepach dr UG i zakładach opieki zdrowotnej, organizacjach zdrowia publicznego, kontroli jakości dr UG i laboratoriach toksykologicznych, także w firmach ubezpieczeniowych, które wykonują ubezpieczenia zdrowotne, na stanowiskach farmaceuty i / lub menedżer w kwestiach farmaceutycznych.... [-]

Gruzja Tbilisi
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku