HEALTHCARESTUDIES.PL

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat pielęgniarski

Saimaa University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Sierpień 2020 Finlandia Lappeenranta

Program studiów pielęgniarskich zapewnia pielęgniarki, które są specjalistami w zakresie wspierania osób, rodzin i społeczności w różnych dziedzinach wiedzy.

Stopnia w weterynarii

University CEU - Cardenal Herrera
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Moncada

Wydział Weterynarii ma ponad 17-letnie doświadczenie i jest dziekanem Wydziału

Bachelor of Science in Physiotherapy (Physiokinetotherapy and Medical rehabilitation)

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Rumunia Iași

Fizjoterapeuci: niezależni i autonomiczni profesjonaliści z wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami, przygotowani do odgrywania kluczowej roli w systemach opieki zdrowotnej podejmujących własne decyzje.

Master Study Program in Pharmacy (5 lat Bachelor prowadzący do Master)

Faculty of Pharmacy - University Of Veterinary And Pharmaceutical Sciences Brno
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Brno

Od roku akademickiego 2009/10 Wydział Farmaceutyczny oferuje pięcioletni program studiów magisterskich w dziedzinie farmacji, zgodny z dyrektywą Unii Europejskiej 2005/36 / WE. Badanie opiera się na systemie kredytowym.

Lekarz weterynarii

Faculty of Veterinary Medicine - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Wrzesień 2019 Rumunia Timișoara

Zorganizowana przez Studia Licencjackie Wydział Medycyny Weterynaryjnej Banat w Timişoara jest Weterynaria dostępna w języku angielskim i rumuńskim do 6 lat. Program Weterynaria prowadzi do Lekarz Medycyny Weterynaryjnej.

Bachelor of Health Care in Nursing

JAMK University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Sierpień 2020 Finlandia Jyväskylä

Poznaj ludzi z całego świata, poznaj różne kultury i jednocześnie uczyć się, jak być kompetentną pielęgniarką! Nauczysz się planować, wdrażać i rozwijać działania promujące zdrowie, zapobiegawcze, lecznicze i rehabilitacyjne w opiece zdrowotnej. Możesz pracować w podstawowej opiece zdrowotnej, opiece społecznej lub specjalistycznej opiece zdrowotnej, prywatnych firmach, organizacjach, międzynarodowych stanowiskach w terenie lub jako przedsiębiorca. Ta szkoła oferuje programy w zakresie pielęgniarstwa, biznesu, turystyki i logistyki.

Master in Veterinary Medicine (Bachelor + Master)

University of Veterinary Medicine Budapest
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Węgry Budapest

Doctor of Stomatology (Dentist)

Kursk State Medical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Russia Online

Wydział oferuje pięcioletni program Stomatologii. Proces nauczania-uczenia się ma na celu podkreślenie rozwoju praktycznych kompetencji. Szczególną uwagę poświęca się kształtowaniu osobowości i nawyków pracy studentów, podkreślając osobiste umiejętności, które są kluczowymi czynnikami sprzyjającymi udanej karierze.

Bachelor pedicure

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry Wrzesień 2020 Belgia Brussels

Podiatry jest personel medyczny, który zajmuje się problemami skóry i paznokci oraz wszelkich warunków związanych ze strukturą i chodzenia pieszo (lub biegania). Zarządzanie tym specjalistycznego sanitariusz może być edukacyjnych, profilaktycznych i leczniczych.

Licencjat z europejskiego zdrowia publicznego

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Maastricht

Interesujesz się naukami o zdrowiu, opieką zdrowotną i zdrowiem? Ale także w polityce krajowej i międzynarodowej, administracji i zarządzaniu, polityce i strategii, komunikacji i mediach? Program licencjacki w dziedzinie europejskiego zdrowia publicznego (EPH) może być dla Ciebie.

Licencjat opieki zdrowotnej w zakresie pielęgniarstwa (pielęgniarka)

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Seinäjoki

Program studiów będzie kwalifikować studenta jako pielęgniarka (RN). Program kształci pielęgniarki, którzy są ekspertami w dziedzinie pielęgniarstwa w różnych środowiskach pracy. Ich głównym zadaniem jest wspieranie i utrzymanie zdrowia i zapobiegania chorobom. Dbają o chorych i cierpiących osób, rodzin i społeczności, a także ich rehabilitacji.

Licencjat w chiropraktyka

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 - 5 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona

Dzięki radom ekspertów w rozwoju programów nauczania i wybitnych ludzi z chiropraktyka zawodu, BCC przygotowało wyjątkowy program studiów ma na celu połączenie dyscypliny chiropraktyka z zaawansowanych strategii nauczania, uczenia się i oceny ,

Bachelor of Health Care - Nursing

Centria University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Sierpień 2020 Finlandia Kokkola

Czy chcesz zbliżyć się do ludzi i wziąć udział w ich różnych etapach życia? Czy jesteś zainteresowany promowaniem zdrowia, dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa jednostek i całej społeczności? Czy lubisz zmieniać sytuacje i wielokulturowe środowiska? Jeśli jesteś graczem zespołowym, czerpiesz przyjemność z obowiązków i możesz pracować samodzielnie, wtedy nadajesz się na studia pielęgniarskie!

Licencjat z Dietetyki

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Polska Gdańsk

Podejmując studia na kierunku dietetyka, zdobędziesz fachową wiedzę z obszaru nauk medycznych, nauk o zdrowiu i nauk o kulturze fizycznej. Z nami opanujesz m.in. planowanie racjonalnego żywienia dla osób w różnym wieku, zarówno zdrowych i chorych, przygotowywanie potraw wchodzących w skład poszczególnych diet, zgodnie z obowiązującą klasyfikacją Instytutu Żywności i Żywienia, a także nauczysz się oceniać sposób żywienia oraz rozpoznawać niedożywienie.

Licencjat z chiropraktyki

Royal University Center Maria Cristina
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Chiropraktyka to szybko rozwijający się zawód w Europie. W krajach, w których chiropraktyka jest regulowana, nadal istnieje zapotrzebowanie na więcej specjalistów.