Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Tytuł licencjata jest licencjatem przyznawanym przez uniwersytety studentom, którzy ukończyli trzy- do pięcioletni cykl studiów. Studenci często zdobywają ważną wiedzę i umiejętności, które mogą im pomóc w przyszłej karierze lub w innych programach uniwersyteckich.

Czym jest Bachelor in Disability Studies? Jest to pole akademickie, które bada niepełnosprawność na poziomie społeczeństwa, patrząc na prawo, naukę, nauki społeczne i humanistyczne. Niektóre uczelnie mogą oferować obszary koncentracji, takie jak interdyscyplinarna niepełnosprawność, zdrowie psychiczne, zaburzenia rozwojowe lub zaburzenia ze spektrum autyzmu. Każda uczelnia może mieć nieco inne wymagane kursy, ale niektóre potencjalne przykłady obejmują rzecznictwo osób niepełnosprawnych, modele współpracy w celu włączenia, nienormalną psychologię i rozwój długości życia.

Ta edukacja pomaga uczniom zdobyć umiejętności potrzebne do poprawy życia osób niepełnosprawnych fizycznie lub umysłowo. Uczestnicy mogą zyskać szansę na rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych, rzeczniczych i analitycznych. Umiejętności te mogą pomóc specjalistom w lepszym usuwaniu społecznych i fizycznych barier dla pacjentów i bliskich.

Ponieważ kandydaci zaczynają bardziej poszukiwać tytułów licencjackich, mogą chcieć dowiedzieć się o potencjalnych kosztach przed przystąpieniem do programu. Jednak istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na naukę. Najlepszym sposobem na oszacowanie jest bezpośredni kontakt ze szkołą.

Bachelor in Disability Studies może przygotować studentów do szerokiego zakresu kariery. Niektórzy absolwenci mogą korzystać z tego wykształcenia, aby zostać specjalistami ds. Osób niepełnosprawnych, specjalistami ds. Niepełnosprawności, doradcami zawodowymi, kuratorami sądowymi, asystentem ds. Usług ludzkich, nauczycielami zdrowia, pracownikami środowiskowymi i doradcami domowymi w grupie. Inni mogą zdecydować się na dalsze kształcenie w stopniu magistra, aby mogli jeszcze bardziej wpłynąć na niepełnosprawną społeczność.

Jeśli chcesz zdobyć tytuł licencjata, powinieneś się cieszyć, że szkoły na całym świecie oferują tę ścieżkę edukacyjną. Niektóre uniwersytety mają nawet kursy online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Bachelor in Prosthetics and Orthotics

Jönköping University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Szwecja Jönköping

[+]

Oprócz głównej dziedziny protetyki i ortez, program obejmuje kursy anatomii, psychologii, patofizjologii związanej z protetyką i ortezą, matematyką i biomechaniką. Dziedzina protetyki i ortotyki łączy pracę z ludźmi i technologią w ciekawy i ekscytujący sposób. Program jest podzielony na trzy lata. Pierwszy rok zawiera przegląd ważnych pojęć, teorii i ćwiczeń praktycznych.

(Uwaga wstępna lista zajęć)

1 rok

Protetyka i Ortodoncja, Wprowadzenie 7.5 Modele i perspektywy zdrowia i niepełnosprawności 7,5 punktów Mechanika związana z protetyką i ortopedią 7.5 punktów Anatomia i Fizjologia, kurs podstawowy 7.5 punktów Applied Materials Technology 7,5 kredytów Patofizjologia pokrewna protetyce i protetyce 7,5 punktów Leczenie protetyczne i biomechanika kończyny dolnej I 15 punktów ... [-]