HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Cypr kawalerów oferty.

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

Szkolnictwo wyższe na Cyprze jest prowadzona w pięciu popularnych języków międzynarodowych tj. angielski, francuski, portugalski, turecki, grecki i chińskim. To rozwiązało kwestii barier językowych w tych uczelniach umożliwiając nawet zagranicznych studentów do poszukiwania w kraju wykształcenie wyższe.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Cypr. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Cypr tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bach Świętego Jerzego. medycyny i bach. operacji (MBBS) stopnia

University of Nicosia Medical School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Cypr Nicosia

St George ma zasłużoną reputację popularnej i konkurencyjnego wyboru dla studentów ubiegających się o medycynie. Program wpis absolwent został stworzony w 2000 roku w celu przyciągnięcia dojrzałych kandydatów, którzy już mieli wykształcenie i którzy doświadczyli życia w świecie zewnętrznym edukacji. Kurs przyciąga szerokie zainteresowanie i został szybko uznany w Wielkiej Brytanii jako pionierskie, innowacyjnych i nowatorskich.

Bachelor of Medicine and Bachelor of Surgery (we współpracy z St. George's University of London)

University of Nicosia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Cypr Nicosia

4-letni program medyczny dla absolwentów z dyplomem St George's, University of London Medical School Oferowany na największej prywatnej uczelni na Cyprze. Kliniczna w wiodących ośrodkach medycznych w USA, Izraelu i Europie

Bachelor in Pharmacy (BPharm)

University of Nicosia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat September 2019 Cypr Nicosia

Ogólnym celem programu jest przygotowanie studentów w stopniu naukowym i zawodowym do uzyskania pełnej sprawności w dziedzinie farmacji.

BSc in Nursing

University of Nicosia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat September 2019 Cypr Nicosia + 1 więcej

Głównym celem edukacyjnym programu jest zapewnienie intelektualnie trudnych kursów, które są osobistym rozwojem studentów i opierają się na stypendiach i badaniach; w celu zwiększenia uczestnictwa, wskazówek, wspierania polityki uczenia się i nauczania, która