Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Północnej na Cyprze.

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Północnej na Cyprze

Master

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Cypr ma dotowane a studenci z dziećmi wyższe wykształcenie. Ma trzy publiczne i cztery prywatne uczelnie. Uniwersytety rządowe są University of Cyprus, Open University of Cyprus i Cypr University of Technology. Kraj ma międzynarodową społeczność więc bariera językowa nie może być wyzwaniem dla uczniów.

Cypr Północny jest strona turecka cypryjskiego wyspie. Istnieje dziewięć uniwersytetów tam z 55 tysięcy studentów z ponad 90 krajów. Jedną z tych uczelni ma nawet otwarty kampus w Wielkiej Brytanii, w 2009 roku.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Północnej na Cyprze. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Północnej na Cyprze. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Północnej na Cyprze i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Północnej na Cyprze i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Północnej na Cyprze bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Czytaj więcej

Kawalerowie W Pielęgniarstwie

Cyprus Science University
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Cypr Północnej na Cyprze

Hemşirelik; Bireyin, ailenin i toplumun sağlığını koruyan, sürdüren, geliştiren i hastalık halinde gérédie i téléne sásılısılısılımızılımızılımızılımızılınımınınınınınınınınınınınınınınınınını. Zużyte półfabrykaty są gotowe do użycia w celu sprawdzenia, jeśli jest to możliwe, jeśli jest to możliwe, jeśli ma to zastosowanie. [+]

Ten program może być również oferowany w języku angielskim, jeśli liczba zapisów wynosi do 20 studentów.

Program Tanımı

Pielęgniarstwo; Czy dyscyplina zdrowotna, która chroni zdrowie jednostki, rodziny i społeczeństwa, jest nauką i sanart w celu utrzymania, rozwoju i zapewnienia niezbędnego leczenia i opieki w przypadku choroby. Pielęgniarstwo zajmuje się głównie opieką pielęgniarską, edukacją, badaniami i zarządzaniem dla osób zdrowych i chorych. Pielęgniarstwo jest jednym z zawodów potrzebnych w Turcji i na świecie, a jednocześnie stanowi zawód, z możliwością zatrudnienia w różnych dziedzinach.

Celem programu stopnia pielęgniarskiego jest zapewnienie pielęgniarskiej opieki nad osobami, rodzinami i społecznościami, zapewnienie jakości i bezpiecznej opieki pielęgniarskiej pod kątem holistycznego punktu widzenia, jeśli są one w przypadku choroby, rozwijania kompetencji w zawodzie, Role pielęgniarskie, takie jak edukacja, badania i zarządzanie, absolwenci edukacji, którzy mogą korzystać z wiedzy na temat krwi, uczestniczyć w badaniach naukowych w dziedzinie zdrowia, szanować ludzi i kolektyw, być wrażliwi na problemy społeczne i kontynuować swój rozwój zawodowy i osobisty. ... [-]