HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Chiny kawalerów oferty.

Kawaler jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa około czterech lat nauki, aby zarobić. Wiedza i szkolenia studenci otrzymują jednocześnie zdobywając swoje stopni może doprowadzić do niewiarygodnych możliwości zawodowych po ukończeniu studiów.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Chiny. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Chiny tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

MBBS (w języku angielskim)

Sun Yat-Sen University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Guangzhou Zhuhai + 1 więcej

Sun Yat-sen University został zatwierdzony jako jeden z trzydziestu uczelni przez Ministerstwo Edukacji Chin, aby zapisać zagranicznych studentów na kierunku MBBS (Program Medycyny Klinicznej w języku angielskim). Program stosuje "Regulamin tymczasowe na jakość standardów kontroli w angielsko-nauczył Medycznej licencjackich edukacji dla studentów zagranicznych w Chinach" i praktyk na podstawach naukowych z ...

Licencjat z medycyny

Shandong University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Jinan China Online + 1 więcej

Pięć lat systemowej edukacji medycznej będzie przekazanie studentom wiedzy, umiejętności i postaw niezbędnych do praktyki medycznej.

Licencjat z medycyny nauki

Southeast University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Nanjing

Zgodnie z "Regulaminem tymczasowych na jakość standardów kontroli w angielsko-nauczył Medycznej licencjackich edukacji dla studentów zagranicznych w Chinach", Ministerstwo Edukacji Chin zatwierdził Uniwersytet Południowo-Wschodniej, jak jeden z wykwalifikowanych uniwersytetów w Chinach, aby zapisać zagranicznych studentów w angielsko-nauczył Program studiów medycyny.