Filter
Licencjat
Chiny Shandong Shandong Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Chiny kawalerów oferty.

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną.

Ministerstwo edukacji prowadzi edukację w Chinach. Rząd często zapewnia częściowe finansowanie dla szkolnictwa wyższego w uczelniach technicznych, jak i publicznym. Chiński rząd opracował również przedmiotem nauczania, które pozwala ci studenci z umiejętności zawodowych, aby pielęgnować swoje talenty.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Chiny. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Chiny tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne możliwe programy Chiny

Wyniki wyszukiwania

Shandong University

Pięć lat systemowej edukacji medycznej będzie przekazanie studentom wiedzy, umiejętności i postaw niezbędnych do praktyki medycznej. ... [+]

Bachelor of Medicine Wstęp Edukacji Medycznej Szkoły Medycznej Shandong University School of Medicine rejestruje 400 studentom rocznie, w tym 200 kandydatów Medycznej Bachelor (5 lat) i 200 kandydatów Medycznej Mistrza (7 lat). Medycyna licencjackie (5-letnie Edukacji Medycznej) Pięć lat systemowego kształcenia medycznego zapewni studentom wiedzy, umiejętności i postaw niezbędnych do praktyki medycznej. Jest 51 obowiązkowych kursów, które klasyfikowane są w trzech rodzajach: nauk przyrodniczych i społecznych, podstawowych i klinicznych nauk medycznych i nauk medycznych sciences.Natural społeczne m.in. matematyka, fizyka, chemia nieorganiczna, chemia organiczna, biologia komórki, angielski, prawo, moralność i kulturę i tradycyjnej literatury. Kursy te uczą studentów podstawowej wiedzy o przyrodzie i społeczeństwie. Podstawowe nauki medyczne składają się z anatomii człowieka (w tym Systemowego Anatomii i miejscowa Anatomy), Histologii i Embriologii, fizjologia, biochemia, Człowieka Biologii Molekularnej Medical Microbiology, Immunologii Lekarskiej, Human Parazytologii, Patofizjologii, patologia, farmakologia, psychologia medyczna Medical Genetics, , Etyka medyczna, medycyna zapobiegawcza, medycyna nuklearna, Nauka działania, Medycyna pliku i Diagnostyka. Kursy te dostarczają studentom podstawowej wiedzy na temat struktury i funkcji ludzkiego ciała, przyczyn i rozwoju chorób, podstawowych technik diagnostyki i leczenia chorób. Klinicznych nauk medycznych obejmują chorób wewnętrznych, chirurgii, ginekologii i położnictwa, pediatrii, neurologii, psychiatrii, okulistyki, Otorynolaryngologia, dermatologia. Poza tym nauka nauki kliniczne, studenci będą robić staż w szpitalu. Podczas praktyki jako stażysta, studenci wezmą udział w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów. Uczniowie łączą wszystko, co nauczyłem się w szkole medycznej w praktyce klinicznej. Oprócz przedmiotów obowiązkowych 51, znajduje się ponad 50 kursy selektywne. Kursy te są przeznaczone dla studentów, aby rozszerzyć i pogłębić swoją wiedzę z zakresu... [-]

Chiny Jinan China Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku