Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Chiny.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Chiny kawalerów oferty.

Master

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Chiny. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Chiny tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat Z Medycyny

Shandong University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat September 2018 Chiny Jinan Chiny online + 1 więcej

Pięć lat systemowej edukacji medycznej będzie przekazanie studentom wiedzy, umiejętności i postaw niezbędnych do praktyki medycznej. [+]

Bachelor of Medicine Wstęp Edukacji Medycznej Szkoły Medycznej Shandong University School of Medicine rejestruje 400 studentom rocznie, w tym 200 kandydatów Medycznej Bachelor (5 lat) i 200 kandydatów Medycznej Mistrza (7 lat). Medycyna licencjackie (5-letnie Edukacji Medycznej) Pięć lat systemowego kształcenia medycznego zapewni studentom wiedzy, umiejętności i postaw niezbędnych do praktyki medycznej. Jest 51 obowiązkowych kursów, które klasyfikowane są w trzech rodzajach: nauk przyrodniczych i społecznych, podstawowych i klinicznych nauk medycznych i nauk medycznych sciences.Natural społeczne m.in. matematyka, fizyka, chemia nieorganiczna, chemia organiczna, biologia komórki, angielski, prawo, moralność i kulturę i tradycyjnej literatury. Kursy te uczą studentów podstawowej wiedzy o przyrodzie i społeczeństwie. Podstawowe nauki medyczne składają się z anatomii człowieka (w tym Systemowego Anatomii i miejscowa Anatomy), Histologii i Embriologii, fizjologia, biochemia, Człowieka Biologii Molekularnej Medical Microbiology, Immunologii Lekarskiej, Human Parazytologii, Patofizjologii, patologia, farmakologia, psychologia medyczna Medical Genetics, , Etyka medyczna, medycyna zapobiegawcza, medycyna nuklearna, Nauka działania, Medycyna pliku i Diagnostyka. Kursy te dostarczają studentom podstawowej wiedzy na temat struktury i funkcji ludzkiego ciała, przyczyn i rozwoju chorób, podstawowych technik diagnostyki i leczenia chorób. Klinicznych nauk medycznych obejmują chorób wewnętrznych, chirurgii, ginekologii i położnictwa, pediatrii, neurologii, psychiatrii, okulistyki, Otorynolaryngologia, dermatologia. Poza tym nauka nauki kliniczne, studenci będą robić staż w szpitalu. Podczas praktyki jako stażysta, studenci wezmą udział w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów. Uczniowie łączą wszystko, co nauczyłem się w szkole medycznej w praktyce klinicznej. Oprócz przedmiotów obowiązkowych 51, znajduje się ponad 50 kursy selektywne. Kursy te są przeznaczone dla studentów, aby rozszerzyć i pogłębić swoją wiedzę z zakresu... [-]