Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Chile.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Chile kawalerów oferty.

Master

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Chile, oficjalnie Republika Chile jest krajem Ameryki Południowej zajmuje długi, wąski pas lądu między Andami na wschodzie i na Pacyfiku na zachód.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Chile. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Chile tutaj.

Czytaj więcej

Biomedical Informatics

Duoc UC
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat February 2019 Chile Santiago

Technikiem w Biomedical Informatics jest przeszkolony personel, który może pracować w zakładach opieki zdrowotnej w sektorze publicznym i prywatnym. Tych specjalistów zaprojektuje systemów informatycznych związanych z procesu decyzyjnego stosującego krajowe i międzynarodowe normy zdrowotne dla kodowania, obrazowania, zaopatrzenia i rozwoju systemu, między innymi. [+]

Szkoła Zdrowia

Szkoła Zdrowia w Duoc UC oferuje kariery z ludzką, nowoczesnej, dynamicznej, innowacyjnej i decydującej widzenia problemów zdrowotnych, z silnym podstawie etycznej i przy użyciu najnowocześniejszych ośrodków klinicznych symulacji kraju. Szkoła zapewnia również narzędzia, które pozwalają uczniom stać się najlepszym specjalistą w tej dziedzinie.

Biomedical Informatics

Technikiem w Biomedical Informatics jest przeszkolony personel, który może pracować w zakładach opieki zdrowotnej w sektorze publicznym i prywatnym. Tych specjalistów zaprojektuje systemów informatycznych związanych z procesu decyzyjnego stosującego krajowe i międzynarodowe normy zdrowotne dla kodowania, obrazowania, zaopatrzenia i rozwoju systemu, między innymi.... [-]


Inżynieria Biotechnologia

Universidad Católica del Maule
Stacjonarne 10 semestry February 2019 Chile Talca Curico

Zamieszczasz pierwszą szkołę w swoim rodzaju w regionie Maule, który ma przekrój poprzeczny, który przygotowuje naszych studentów do pracy w produkcji i usługach, badań naukowych i zarządzania przedsiębiorstwem 100% naszych akademików mają stopień naukowy doktora nauk. [+]

Zamieszczasz pierwszą szkołę w swoim rodzaju w regionie Maule, który ma przekrój poprzeczny, który przygotowuje naszych studentów do pracy w produkcji i usługach, badań naukowych i zarządzania przedsiębiorstwem 100% naszych akademików mają stopień naukowy doktora nauk.

Tytuł: inżynier (a) w Biotechnologii Stopień akademicki: Bachelor of Science in Biotechnology Czas trwania: 10 semestrów 2018 Opłata roczna: $ 3.275.000 * Rekrutacja 2018: $ 140.000 Siedziba: San Miguel Campus - Talca Dzień: dzień Tryb studiów:

Jest wyszkolonymi do znalezienia, wybierz rozwijać, wprowadzać innowacje i prowadzić procesy biotechnologiczne, stosując mikroorganizmy, rośliny i zwierzęta zarządzających i / lub modyfikację biologicznych i / lub metaboliczne poziomy produkcyjne i systemy badawcze. To jest właściwy do pracy w bioprocesach z żywych organizmów, komórek, tkanek lub ich metabolitów (kombinacji) z zamiarem produkowania, bioconvert, biodegradacji, syntezy i / lub oczyszczania produktów, które spełniają potrzeby społeczne w konkurencyjnej i zrównoważonego środowiska ,... [-]


Kinezjologii

Universidad Católica del Maule
Stacjonarne 10 semestry February 2019 Chile Talca Curico

Ponad 43 lat doświadczenia szkolenia specjalistów i dostarczaniu innowacyjnych propozycji studiowania i uczenia się od naszych przyszłych Kinezjolodzy. [+]

Ponad 43 lat doświadczenia szkolenia specjalistów i dostarczaniu innowacyjnych propozycji studiowania i uczenia się od naszych przyszłych Kinezjolodzy.

Tytuł: Kinesiologist (a) Stopień akademicki: Bachelor of Kinesiology Czas trwania: 10 semestrów 2018 Opłata roczna: $ 3418000 * Rekrutacja 2018: $ 140.000 Siedziba: San Miguel Campus - Talca Dzień: dzień Tryb studiów:

Świat pracy student otrzymuje profesjonalną naukę stosowane do ruchu człowieka i jego dysfunkcji, fizykoterapii i rehabilitacji.

Orients i projektów swoją praktykę opartą na chrześcijańskich i integralnej wizji człowieka, przyczyniając się do rozwiązania głównych problemów zdrowia ludności w całym cyklu ich życia, szczególnie narażonych grup i ryzyko.... [-]