Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Bułgaria.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Bułgaria kawalerów oferty.

Master

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Ministerstwo edukacji często nadzoruje edukację w Bułgarii. Studenci, którzy realizują studia wyższe na uniwersytecie często się pewien procent patronatem rządu, aby mogły z powodzeniem ukończyć studia.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Bułgaria. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Bułgaria tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat W Terapii Zajęciowej

University Of Ruse
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat October 2018 Bułgaria Ruse

Głównym celem programu w terapii zajęciowej jest kształcenie specjalistów, którzy przyczyniają się do umożliwienia zajęcia dla osób fizycznych, umysłowych lub zaburzeń emocjonalnych, poprzez rozwój, odzyskania lub utrzymania ich codziennego życia i pracy umiejętności. [+]

Głównym celem programu w terapii zajęciowej jest kształcenie specjalistów, którzy przyczyniają się do umożliwienia zajęcia dla osób fizycznych, umysłowych lub zaburzeń emocjonalnych, poprzez rozwój, odzyskania lub utrzymania ich codziennego życia i pracy umiejętności. Wspierają one również je zrekompensować trwałej utraty funkcji przez adaptację domu, szkoły i środowiska pracy.

Program został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami Europejskiej Sieci Terapii Zajęciowej w Szkolnictwie Wyższym (ENOTHE) i Światowej Federacji terapeutów zajęciowych (WFOT). W 2014 roku Program licencjat na University of Ruse została zatwierdzona przez WFOT.

Edukacja jest skonstruowany w podstawowych i humanitarnych kursów, szkoleń, kursów biomedycznych terapii zajęciowej i 1020 godzin szkolenia praktycznego.... [-]