HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Alfenas

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

W Brazylii istnieją trzy rodzaje stopni: Licencjat - trwa od czterech do sześciu lat, aby wypełnić i studenci mogą pracować jako nauczyciele po ukończeniu czterech latach badań. Masters - trwa od jednego do dwóch lat, aby osiągnąć; doktoranckie / PhD - najwyższy stopień można studiować i trwa trzy do czterech lat do osiągnięcia. Te trzy stopnie luźno odpowiadają trzy cykle procesu bolońskiego - europejskiego systemu szkolnictwa wyższego. Oznacza to, że jeśli masz osiągnąć licencjat na europejskim uniwersytecie, powinien być uprawniony do uzyskania magistra w Brazylii.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Alfenas. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Alfenas. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Alfenas i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Alfenas i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Alfenas bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Wyniki wyszukiwania Filter

Pielęgniarstwo

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia

Poprzez aktywność nauczania, badań i rozszerzenia, program farmacja proponuje integralną formację przyszłych profesjonalistów. Włącz go w kilku obszarach zdrowia, oprócz zawod ...

Czytaj więcej