HEALTHCARESTUDIES.PL

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Asia jest świat 's największych i najbardziej zaludnionym kontynencie, znajduje się głównie na półkuli wschodniej i północnej. Zajmuje 8,7% Ziemia 's całkowitej powierzchni i składa się z 30% powierzchni terenu.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor w chirurgii stomatologicznej

The British University in Egypt
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Wrzesień 2019 Egipt Cairo

Ogólną misją programu jest uznanie za innowacyjne kształcenie stomatologiczne, zaangażowanie w różnorodność kulturową, odkrywanie, przekazywanie wiedzy naukowej, wyższe umiejętności naszych absolwentów oraz najwyższy stopień opieki i usług dla pacjentów.

Doctor of Stomatology (Dentist)

Kursk State Medical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Russia Online

Wydział oferuje pięcioletni program Stomatologii. Proces nauczania-uczenia się ma na celu podkreślenie rozwoju praktycznych kompetencji. Szczególną uwagę poświęca się kształtowaniu osobowości i nawyków pracy studentów, podkreślając osobiste umiejętności, które są kluczowymi czynnikami sprzyjającymi udanej karierze.

Licencjat Farmacji

The University Of Georgia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Gruzja Tbilisi

Celem tego programu jest przygotowanie międzynarodowej dyplomowanej farmaceutki, która będzie mogła profesjonalnie rozwijać się w środowisku pracy w branży farmaceutycznej i przejść do następnego etapu edukacji. Absolwenci będą mieli podstawową wiedzę w zakresie: opieki farmaceutycznej, farmakoterapii ukierunkowanej na pacjenta, wykorzystania wyników badań klinicznych w farmacji, produkcji i produkcji produktów medycznych oraz analizy farmaceutycznej; Umiejętności w zakresie zarządzania niezbędne do: promowania badań farmaceutycznych w oparciu o wartości etyczne, przetwarzania i dostarczania informacji farmaceutycznych, wdrażania modelu lekarz-farmaceuta-pacjent, komunikacji ze stowarzyszeniami zawodowymi i ogólną społecznością, a także umiejętności zarządzania jednostkami strukturalnymi w odpowiednim (pośrednim) poziom w organizacjach farmaceutycznych. Absolwenci tego programu mogą być zatrudnieni w firmach farmaceutycznych, sklepach farmaceutycznych i dr UG , placówkach służby zdrowia, organizacjach zdrowia publicznego, kontroli jakości dr UG oraz laboratoriach toksykologicznych, także w firmach ubezpieczeniowych, które prowadzą ubezpieczenia zdrowotne, a co najważniejsze absolwentów szkoła zdrowia i medycyny, wydział farmacji The University Of Georgia posiada kwalifikacje do zajmowania stanowisk farmaceuty i / lub menedżera w kwestiach farmaceutycznych.

Bachelor of Nursing Science (BNS)

Rangsit University International College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2019 Tajlandia Lak Hok

To program 4-letni. Program został zatwierdzony i akredytowany przez Radę ds. Pielęgniarstwa i Położnictwa w Tajlandii. Metody nauczania i uczenia się prowadzone są głównie w języku angielskim. Jednak podczas praktyki klinicznej uczniowie otrzymają pomoc w używaniu języka tajskiego u pacjentów, gdy będzie to konieczne, aby zaspokoić potrzebę klientów, a uczniowie z zagranicy będą mogli skorzystać z dodatkowych kursów języka tajskiego, aby poprawić ich tajskie umiejętności językowe.

Bachelor in Pharmacy

Voronezh State University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Wrzesień 2019 Rosja Voronezh

Wysokiej jakości szkolenie farmaceuty na Voronezh State University w Voronezh State University zapewnia zaawansowane technologie szkoleniowe, efektywna organizacja pracy naukowej i innowacyjnej oraz realizacja szkoleń w miejscu pracy dla przyszłych farmaceutów. Absolwenci wydziałów mają zagwarantowane przewagi konkurencyjne, które są niezbędne do skutecznej konkurencji na rynku pracy i dalszego rozwoju zawodowego.

Bachelor of Nursing (doładowanie) (Griffith University)

Kaplan Singapore
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Singapur Singapore

Program Bachelor of Nursing (Top-up) umożliwia zarejestrowanym pielęgniarkom w Singapurze i sąsiednich krajach, które posiadają rejestrację w Singapore Nursing Board jako pielęgniarki zarejestrowane, aby podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności. Program ten odniósł 14 udanych naborów i ponad 350 absolwentów i studentów od 2003 roku. Program przyjmuje podejście zorientowane na ucznia i ponownie aktualizuje istniejącą bazę wiedzy i doświadczenia zarejestrowanych pielęgniarek w kierunku proaktywnych praktyk rozwiązywania problemów.

Międzynarodowy program licencjacki (IUP) w medycynie

UNIVERSITAS GADJAH MADA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Sierpień 2019 Indonezja Yogyakarta

Założony 5 marca 1946 r. Wydział Medycyny, Zdrowia Publicznego i Pielęgniarstwa UNIVERSITAS GADJAH MADA (FK-KMK UGM) przez lata rozwijał się i rozwijał. FK-KMK UGM stał się wiodącym uniwersytetem w Indonezji, Azji i na świecie. Tysiące absolwentów ukończyło i zabarwiło sektor zdrowia w Indonezji i na całym świecie. Znajduje się w kampusie z tropikalnym klimatem, miłą atmosferą i wyposażonymi w różne udogodnienia, które wspierają edukację, badania i pracę społeczną. Wizją School of Medicine jest doskonały krajowy program edukacji medycznej, który jest innowacyjny, globalnie standaryzowany i lepszy, a także służy interesom narodu i ludzkości dzięki profesjonalnemu wsparciu zasobów ludzkich. Etapy uczenia się w ramach programu studiów licencjackich FK-KMK UGM obejmują 3 lata studiów licencjackich, 2 lata fazy zawodowej i 1 rok stażu.

Licencjat z edukacji medycznej

Syiah Kuala University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Indonezja Banda Aceh

Wydział Lekarski został ustanowiony 1 kwietnia 1982 roku na podstawie stopnia prezydenta Republiki Indonezji nr. 16/1982 w celu zaspokojenia potrzeby towarzystwa Aceh Society do posiadania placówki medycznej. Wydział Lekarski, z akredytacją, stał się jednym z najbardziej ulubionych wydziałów, co wynika z akredytacji liczby studentów w każdym roku akademickim.

Bachelor of Dental Surgery

International Medical University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur

Program Stomatologia IMU zapewnia wybór 2 utworów dla studentów. Pierwszy utwór jest realizowany wspólnie przez IMU, Malezję, we współpracy z anglojęzycznymi zagranicznymi uczelniami partnerskimi, a studenci spędzają pierwszy etap w Malezji, a później w jednej z naszych uczelni partnerskich. Po pomyślnym ukończeniu, studenci otrzymają dyplom z odpowiedniej uczelni partnerskiej. Drugi utwór przeznaczony jest dla studentów, którzy spędzają całe 5 lat studiów licencjackich w IMU i otrzymują od IMU tytuł Bachelor of Dental Surgery (BDS).

Bachelor in Pharmacy

Kalinga University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Lipiec 2019 Indie Naya Raipur

Kalinga University został zaprojektowany jako centrum doskonałości akademickiej. Kampus wi-fi o powierzchni 30 akrów został starannie zaprojektowany, aby spełniać światowe standardy. Blok akademicki jest w pełni klimatyzowany i składa się z pomieszczeń biurowych dla członków wydziału, pracowni komputerowych, regularnych sal lekcyjnych z najnowszymi udogodnieniami audiowizualnymi i dobrze wyposażonej sali audytoryjnej.

Licencjat z Terapii Zajęciowej

Saint Joseph University of Beirut
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Październik 2019 Liban Beirut

Terapia zajęciowa (Occupational Therapy, OT) to niezbędny i wyraźny zawód rehabilitacyjny, który wciąż pojawia się w Libanie.

Bachelor of Engineering (Bio-Medical)

Universiti Teknologi Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Malezja Skudai

Zastosowanie technik inżynieryjnych w naukach biomedycznych stopniowo się rozszerza. Dzisiaj, przy stale rosnącej złożoności technologii medycznej, rośnie zapotrzebowanie na specjalistów technicznych, którzy mogliby połączyć dziedziny biomedycyny i inżynierii.

Bachelor of Pharmacy

Al-Ahliyya Amman University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Jordania Amman

Department of Pharmaceutical Sciences oferuje programu Pkaloyos aptece. Program ten jest unikalny i odrębny program, w regionie arabskim, gdzie został opracowany zgodnie z najnowszymi światowymi metod w edukacji farmaceutyczny charakteryzuje się tym programem dla absolwentów studiów i doświadczenia praktyczne i teoretyczne - jego zdolność do odgrywania aktywnej roli w medycznym zespołu terapeutycznego w zakresie pracy w aptekach szpitalnych oprócz prywatnych aptekach Oprócz dziedzinach medycyny produkcji, rozwoju oraz ośrodków naukowych i akademickich zainteresowany nauk farmaceutycznych. Ponadto, Departament of Pharmaceutical Sciences niedawno umieścić Program Master tak, że ten program nadążyć najpóźniej w skali lokalnej, arabskich i międzynarodowych programów akademickich.

Bachelor in Pharmacy

Aqaba University Of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Wrzesień 2019 Jordania Aqaba

Utworzenie Wydziału Farmacji na Aqaba University Of Technology w Aqaba University Of Technology przyznano tytuł licencjata w dziedzinie farmacji i stosowanego planu studiów, to wybór kursów specjalistycznych, aby spełnić specjalne przeznaczenie na standardy farmaceutyczne w dziedzinie edukacji i zapewnić absolwentom wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu w naukowy i moralny.

Licencjat z fizjoterapii i rehabilitacji

Hasan Kalyoncu University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Turcja Gaziantep

Jako absolwent Programu Fizjoterapii i Rehabilitacji będziesz miał dogłębną wiedzę na temat chorób i urazów układu mięśniowo-szkieletowego i innych mechanizmów upośledzenia zdrowia.