HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Palestyna kawalerów oferty.

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Wiele szkół wyższych pojawiły się w ostatnich latach na całym terytoriów palestyńskich i Strefy Gazy. Choć młody, urządzenia te są w stanie zaoferować szeroką gamę programów dla studentów lokalnych i międzynarodowych.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Palestyna. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Palestyna tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Inżynieria biomedyczna (BME)

Palestine Polytechnic University
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Arabic (Jordan)
Ośrodek kształcenia

Inżynieria Biomedyczna (BME) jest zastosowanie zasadami sztuki budowlanej i koncepcji projektowych do medycyny i biologii do celów medycznych (np diagnostycznych lub terapeuty ...

Czytaj więcej

żywienie terapeutyczna

Palestine Polytechnic University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Arabic (Jordan)
Ośrodek kształcenia

Nasz czteroletni programu terapeutycznego żywienia został specjalnie zaprojektowany dla studentów z dużym zainteresowaniem w nauce żywieniowych i zdrowotnych, którzy chcą wyko ...

Czytaj więcej