HEALTHCARESTUDIES.PL

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Palestyna kawalerów oferty.

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Wiele szkół wyższych pojawiły się w ostatnich latach na całym terytoriów palestyńskich i Strefy Gazy. Choć młody, urządzenia te są w stanie zaoferować szeroką gamę programów dla studentów lokalnych i międzynarodowych.

Jednym z najbardziej znaczących miast terytoriach palestyńskich, Hebron słynie z renomowanych uczelniach międzynarodowych i ich powiązań z międzynarodowymi uczelniami takimi jak Hebron University. Wszyscy, którzy nie mogą sobie pozwolić, aby przejść do drogich międzynarodowych uniwersytetów mogą studiować w Hebronie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Palestyna. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Palestyna tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

żywienie terapeutyczna

Palestine Polytechnic University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Sierpień 2019 Palestyna Hebron

Nasz czteroletni programu terapeutycznego żywienia został specjalnie zaprojektowany dla studentów z dużym zainteresowaniem w nauce żywieniowych i zdrowotnych, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę, aby pomóc w zapobieganiu i leczeniu choroby jako zarejestrowany dietetyka. Odżywianie lecznicze studenci nauczą spożycie żywności i wymagania żywieniowe mogą być zmienione przez chorobę i jak stosować dietę terapeutyczne w leczeniu chorób

Inżynieria biomedyczna (BME)

Palestine Polytechnic University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Sierpień 2019 Palestyna Hebron

Inżynieria Biomedyczna (BME) jest zastosowanie zasadami sztuki budowlanej i koncepcji projektowych do medycyny i biologii do celów medycznych (np diagnostycznych lub terapeutycznych). BME dynamicznie się rozwijają i produkcji ważne innowacje, które poprawiają jakość naszego życia.