Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Melbourne.

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Melbourne

Master

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną.

Online learning odnosi się do korzystania z mediów elektronicznych i technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w edukacji. Z nauki on-line jeden ma możliwość dostępu do nauki w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca mogą się zalogować.

Australia edukacja leży głównie w gestii rządu. Rząd w pełni finansuje wykształcenie wyższe publicznego podczas częściowo finansuje prywatną wykształcenie wyższe.Australia jest krajem angielsko-spoken, większość studentów z krajów, w których angielski jest pierwszym językiem często kocha studiowania w tym kraju

Melbourne miasto dostarczyło Australii z najlepszych uczelni jakości i na studiach. University of Melbourne, który był na czwartym miejscu na świecie w 2008 roku znajduje się w tym mieście. To jest także domem dla Monash University, La Trobe University i wielu innych.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Melbourne. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Melbourne. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Melbourne i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Melbourne i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Melbourne bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Czytaj więcej

Bachelor of Applied Public Health

Torrens University Australia
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat February 2019 Australia Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelajda + 6 więcej

[+]

Oficer Promocji Zdrowia

Jednostki opcjonalne

Kryteria przyjęć

[-]