Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Australia.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Australia kawalerów oferty.

Master

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

Australijskie Terytorium Stołeczne (w skrócie ACT) jest najmniejszym samorządne terytorium wewnętrzny w Australii. W 2006 spisu ludności ustawy było 333.000.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Australia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Australia tutaj.

Czytaj więcej

Bachelor of Nursing

University of Canberra
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry January 2019 Australia Canberra

[+]

. zobowiązują doświadczenie zawodowe, aby zapewnić gotowość do praktyki jako początek pielęgniarka lekarza. Wyniki nauczania przedmiotu Cele kursu Walory graduate Absolwenci z tytułem magistra pielęgniarstwa, University of Canberra, będzie przyszłych liderów i wizjonerów w zakresie pielęgniarstwa, realizujących wiedzę, która pozwala im na osiągnięcie pozytywnych zmian w ich osobistej praktyki, jak również w praktyce z różnych wspólnot. - Pielęgniarka absolwent będzie oceniać skuteczność opieki pielęgniarskiej w promowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia w całej wielowymiarowych opieki zdrowotnej, przy jednoczesnym założeniu, odpowiedzialności, odpowiedzialności i wykazania kompetencje we wszystkich dziedzinach współczesnej praktyce. - Pielęgniarka absolwent będzie syntetyzują i zintegrować najlepszy dowód do opieki pielęgniarskiej w praktyce prowadzić do stałego wzrostu zawodu, aby zoptymalizować skutki zdrowotne dla osób, ludzi, rodziny i społeczności. - - - [-]

Licencjat Nauk O Promieniowaniu Medycznym (ze Specjalnościami)

Charles Sturt University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2019 Australia Wagga Wagga Port Macquarie Canberra + 2 więcej

Bachelor of Medical Radiation Science CSU ma na celu dostarczenie studentom wiedzy teoretycznej i umiejętności zawodowych niezbędnych do wykonywania zawodu wykwalifikowanego naukowca zajmującego się promieniowaniem medycznym. [+]

CSU Bachelor of Medical Radiation Science ma na celu dostarczenie studentom wiedzy teoretycznej i umiejętności zawodowych niezbędnych do wykonywania zawodu wykwalifikowanego medycznego naukowca promieniowania.

Dlaczego warto studiować ten kierunek?

Istnieje rosnące zapotrzebowanie na wysoko wykształconych i zdolnych do adaptacji specjalistów w dziedzinie radioterapii medycznej w odpowiedzi na starzenie się społeczeństwa i wzrost organiczny w branży (obrazowanie medyczne, radioterapia i medycyna nuklearna). Dokonano również ewolucji w naukach o promieniowaniu medycznym do modelu bardziej integracyjnego, w którym granice między jedną dyscypliną a kolejną są coraz mniej zdefiniowane. Bachelor of Medical Radiation Science CSU ma na celu przewidywanie potrzeb przemysłu i jest w wyjątkowej sytuacji, aby zaoferować absolwentom przewagę konkurencyjną na rynku pracy.... [-]