Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Australia.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Australia kawalerów oferty.

Master

Kawaler, który jest licencjat, mogą być uzyskane z wyższych uczelniach zlokalizowanych na całym świecie. stopnie licencjackie są oferowane w różnych stężeniach, dzięki czemu studenci mogą dostosować naukę do zrównania z ich przyszłych celów.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Perth znajduje się jeden prywatny i nielicznych uczelni publicznych. Curtin University i University of Western Australia znajduje się w tym mieście. Również Kolegia TAFE że dyplom i certyfikat oferta kursów na poziomie dostępne są.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Australia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Australia tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat Nauk ścisłych (bsc) W Dziedzinie Nauk Chiropraktycznych + Licencjat Chiropraktyki Klinicznej (bclinchiro)

Murdoch University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat February 2019 Australia Perth

Jest to jedyny w pełni akredytowany kurs chiropraktyczny w Waszyngtonie. Nauczysz się zostać profesjonalistą z zakresu umiejętności diagnozowania, leczenia i profilaktyki bólu i niepełnosprawności kręgosłupa oraz układu mięśniowo-szkieletowego. [+]

Jest to jedyny w pełni akredytowany kurs chiropraktyczny w Waszyngtonie. Nauczysz się zostać profesjonalistą z zakresu umiejętności diagnozowania, leczenia i profilaktyki bólu i niepełnosprawności kręgosłupa oraz układu mięśniowo-szkieletowego.

W Nauce Chiropraktycznej dowiesz się, jak rozpoznać objawy różnych objawów, w tym nieprawidłowości stawów i mięśni oraz powiązane zespoły bólowe. Ten kurs ma dobrze zaokrągloną bazę naukową w połączeniu z niezbędnymi umiejętnościami klinicznymi, dzięki czemu kończysz gotowość do pracy.

W ostatnich latach zdobędziesz praktyczną wiedzę, współpracując z prawdziwymi pacjentami w naszej najnowocześniejszej klinice chirurgicznej i rehabilitacyjnej. Jeśli chcesz prowadzić własną praktykę w przyszłości, kurs obejmuje jednostkę Zarządzania Professional Practice, która pomoże Ci rozwijać długoterminowe umiejętności biznesowe, w tym jak zarządzać budżetem, zarządzać zapasami i finansami.... [-]