Szukaj tutaj dyplom licencjacki uniwersytetów, szkół wyższych i szkół biznesu w Australia.

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Australia kawalerów oferty.

Master

Licencjat to program szkolnictwa wyższego, które mogą być uzyskane w ciągu około czterech lat. Wiele programów licencjackie są oferowane w osoby, jak również na internetowych tak, że nawet studenci, którzy mieszkają w odległych obszarach, lub którzy nie mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze czasu pracy może podnieść swoje wykształcenie.

Australia ma wyższe wykształcenie subsydiowanego dla studentów realizujących z licencjackich stopni. Dają one również pożyczki i dotacje na stanowisko doktorantów. Wyższa learning zaczyna szczeblu licencjackim stopni do stopnia doktora przyznawanego w każdej dziedzinie nauki.

Victoria ma osiem uniwersytetów i różne rządowego instytucje, które ułatwiają techniczną i dalszej edukacji. Ponadto, nie jest biblioteką państwa, które jest dobre dla badaczy podejmujących studia wyższe w dziedzinie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Australia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Australia tutaj.

Czytaj więcej

Licencjat Nauk ścisłych (bsc) W Dziedzinie Nauk Chiropraktycznych + Licencjat Chiropraktyki Klinicznej (bclinchiro)

Murdoch University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 lat February 2019 Australia Perth

Jest to jedyny w pełni akredytowany kurs chiropraktyczny w Waszyngtonie. Nauczysz się zostać profesjonalistą z zakresu umiejętności diagnozowania, leczenia i profilaktyki bólu i niepełnosprawności kręgosłupa oraz układu mięśniowo-szkieletowego. [+]

Jest to jedyny w pełni akredytowany kurs chiropraktyczny w Waszyngtonie. Nauczysz się zostać profesjonalistą z zakresu umiejętności diagnozowania, leczenia i profilaktyki bólu i niepełnosprawności kręgosłupa oraz układu mięśniowo-szkieletowego.

W Nauce Chiropraktycznej dowiesz się, jak rozpoznać objawy różnych objawów, w tym nieprawidłowości stawów i mięśni oraz powiązane zespoły bólowe. Ten kurs ma dobrze zaokrągloną bazę naukową w połączeniu z niezbędnymi umiejętnościami klinicznymi, dzięki czemu kończysz gotowość do pracy.

W ostatnich latach zdobędziesz praktyczną wiedzę, współpracując z prawdziwymi pacjentami w naszej najnowocześniejszej klinice chirurgicznej i rehabilitacyjnej. Jeśli chcesz prowadzić własną praktykę w przyszłości, kurs obejmuje jednostkę Zarządzania Professional Practice, która pomoże Ci rozwijać długoterminowe umiejętności biznesowe, w tym jak zarządzać budżetem, zarządzać zapasami i finansami.... [-]