Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Australia Południowa.

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Australia Południowa

Master

Kawaler jest akademickiego studiów, który pomaga przygotować studentów do przyszłej pracy zawodowej lub kontynuować naukę. tytuł licencjata można zdobyć w ciągu około trzech do pięciu lat, w zależności od osiągnięć uczniów, a także wymaganiami każdego konkretnego programu studiów.

Po drugiej stronie Atlantyku, dyskusja na temat kursów online oraz ich potencjał do restrukturyzacji szkolnictwa wyższego została szaleje od jakiegoś czasu. Kursy są zorganizowane jako cotygodniowe konferencje online, komunikacja z opiekunem kursu i innych słuchaczy odbywa się w wirtualnym środowisku nauczania. Internetowe kursy mają na celu dopasowanie wokół kalendarza, można uzyskać dostęp do kursu, gdy jest to odpowiednie dla Ciebie.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

South Australia posiada liczne prywatne i publiczne uniwersytety, które oferują studiów licencjackich i kursów. Ponadto, Szkolnictwo zawodowe jest oferowany przez niektórych szkół w tym zakresie.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Australia Południowa. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Australia Południowa. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Australia Południowa i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Australia Południowa i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Australia Południowa bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Czytaj więcej

Bachelor of Applied Public Health

Torrens University Australia
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat February 2019 Australia Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelajda + 6 więcej

[+]

Oficer Promocji Zdrowia

Jednostki opcjonalne

Kryteria przyjęć

[-]