HEALTHCARESTUDIES.PL

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w Allied Health

University of Tampa College of Natural and Health Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Tampa

Studenci, którzy chcą kontynuować studia magisterskie lub zawodowe w pokrewnych dziedzinach zdrowia, takich jak fizykoterapia i terapii zajęciowej są zachęcani, aby zarejestrować się w tym programie. Zajęć powinno być

Bachelor of Health Science in Medical Laboratory Science

Bellarmine University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Louisville

Jako Medical Laboratory Scientist będziesz LIFESAVEREM! Większość decyzji medycznych opiera się na wynikach testów laboratoryjnych generowanych przez laboratoriów medycznych (dawniej znanych technologów medycznych lub laboratoriów klinicznych). Wykorzystują umiejętności i oprzyrządowanie do analizowania komórek krwi i płynów ustrojowych, identyfikacji bakterii i wirusów wywołujących chorobę oraz przeprowadzania testów przed transfuzjami i transplantacją.

Bachelor in Pharmacy

High Point University
Ośrodek kształcenia 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone High Point

Witamy w Szkole Farmacji im. Freda Wilsona w High Point University w High Point w stanie Karolina Północna. Nasz wydział i personel szkolą klinicystów, którzy są oddani opiece pacjenta we wszystkich warunkach i posiadają umiejętności i wiedzę, aby ćwiczyć farmację na najwyższym możliwym poziomie. Nasz model edukacyjny koncentruje się na podstawowej wiedzy i umiejętnościach farmaceutycznych niezbędnych do podejmowania ważnych dla jakości decyzji w połączeniu ze szkoleniem klinicznym w różnych sytuacjach. Studenci, którzy zdobędą wiedzę i umiejętności oraz będą zdolni do komunikowania się, stworzą rdzeń, z którego zbudowani zostaną liderzy jutra!

Licencjat w dziedzinie nauk biomedycznych

SUNY Cortland
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Cortland

Będziesz odkrywać zajęcia specyficzne dla dziedziny biomedycznej, zdobywać wiedzę i doświadczenie poprzez staże i mieć zajęcia z kognitywnego, aby promować sukces na egzaminach wstępnych do programów dla absolwentów.

Stopnie pielęgniarskie

Southwestern Oklahoma State University
Ośrodek kształcenia September 2019 Stany Zjednoczone Weatherford

Witamy w School of Nursing, gdzie staramy się kształcić absolwentów pielęgniarstwa, aby zaspokoić zapotrzebowanie na praktykę zawodową.

Bachelor of Health Services

University of Southern Indiana
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Evansville

System opieki zdrowotnej w USA zmienia się szybko, a Ty możesz wyprzedzić zakręt, kończąc studia licencjackie w zakresie usług medycznych w USI. Oczekuje się, że zatrudnienie w dziedzinie medycyny będzie rosło szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów, ponieważ branża wciąż się rozwija i dywersyfikuje.

Bachelor of Health Science

Washburn University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 5 lat August 2019 Stany Zjednoczone Topeka + 1 więcej

Allied Health Department oferuje internetowy Bachelor of Health Science (BHS). Ten czteroletni program studiów licencjackich ma na celu dostarczenie absolwentom wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania opieką zdrowotną i przywództwa.

Licencjat z nauk o zdrowiu

University of Central Missouri
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2019 Stany Zjednoczone Warrensburg

Studia zdrowotne to studia z dwoma priorytetowymi obszarami: przedfizyczną terapią / terapią przedakcesyjną i zdrowiem społeczności. Razem, te opcje zapewniają podstawowe zajęcia w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia.

Bachelor in Health Sciences

Assumption College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Worcester

Program naukowy Assumption College przygotowuje studentów do szerokiej gamy możliwości kariery zawodowej w rozwijającej się dziedzinie opieki zdrowotnej, z zastosowaniami do praktyki klinicznej, administracji, rozwoju polityki i badań. Głównym nauką na temat zdrowia w zakresie wniebowzięcia jest program interdyscyplinarny obejmujący zajęcia z nauk przyrodniczych, chorób i niepełnosprawności oraz modeli opieki i opieki zdrowotnej, a także ekonomii, etyki i polityki, które napędzają globalne systemy opieki zdrowotnej.

Licencjat w dziedzinie zdrowia publicznego

Colby-Sawyer College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone New London

Pomagaj osobom i społecznościom w bezpiecznym, długim, zdrowym i produktywnym życiu poprzez zapobieganie chorobom, promocję wellness i gotowość na wypadek zagrożenia.

Licencjat w specjalności dla dzieci

Aquinas College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Grand Rapids

Począwszy od jesieni 2017 roku Aquinas College zaoferuje nowy specjalista ds. Dzieci na całe życie, przygotowując uczniów do zaspokojenia potrzeb niemowląt, dzieci, nastolatków i ich rodzin, które mają problemy z medyką lub ryzyko rozwojowe.

Licencjat w Pre Med (nacisk na biologia)

Greenville University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2019 Stany Zjednoczone Greenville

Głównym biologii przygotowuje studentów do kariery w zawodów medycznych, żywności i kontroli jakości, farmaceutycznych, środowiska, badań biologicznych i innych.

Bachelor Pharmaceutical Business

Ohio Northern University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Columbus

Dzięki tej specjalizacji podzielisz czas na naukę o zdrowiu w Getty College of Arts

Bachelor of Health Sciences

Carleton University Undergraduate
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Ottawa

Carleton's Bachelor of Health Sciences (BHSc) to szeroko zakrojony program ukierunkowany na karierę, który zapewni umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w szybko zmieniających się światach medycyny, badaniach biomedycznych i badaniach w dziedzinie opieki zdrowotnej. Zyskasz solidne podstawy w wiedzy naukowej i metodach związanych z badaniem zdrowia ludzkiego, a także zdolność do angażowania się w szersze multidyscyplinarne, wielosektorowe i wielokulturowe podejście do znajdowania rozwiązań dla niektórych z najważniejszych problemów zdrowotnych naszej czas, taki jak globalny stan zdrowia, środowisko i zdrowie itp.

Bachelor of Commerce w administracji biznesu: zarządzanie zasobami ludzkimi

University of Windsor, Undergraduate
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Kanada Windsor

Koncentracja zasobów ludzkich zapewni Ci wykształcenie szczegółowo w teorii i praktyki osób zarządzających, w tym zarządzania międzynarodowego, różnorodności w miejscu pracy i zachowań organizacyjnych.