HEALTHCARESTUDIES.PL

Kawaler jest stopień czterolatka, która pozwala studentom wybrać ich koncentrację i kierunek studiów. Wiele szkół oferuje opcje szkolnego w niepełnym wymiarze godzin, tak, że studenci, którzy chcą zdobyć tytuł licencjata mogą to zrobić nawet w czasie pracy lub opieki nad rodziną.

Obejmujących wiele krajów i terytoriów wyspiarskich, Ameryka Południowa jest domem dla wielu krajach hiszpańskojęzycznych. Tutaj uczniowie mogą dosłownie chodzić po historii w drodze do klasy i chłonąć kulturę starożytnych społeczeństw. 

Wyniki wyszukiwania Filter

Stopnia w fizjoterapii i kinezjologii

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry February 2020 Boliwia Cochabamba

Profesjonalne szkolenia studentów do rozwiązywania problemów zdrowotnych i rehabilitacji w różnych obszarach interwencji skierowanych zapotrzebowania społecznego w zgodzie z innowacji technologicznych i naukowych.

Stopień inżynierii biomedycznej

Universidad EIA
Ośrodek kształcenia 10 semestry January 2020 Kolumbia Envigado

Jest to jedna z firm inżynieryjnych o największym potencjale wzrostu w przyszłości. Obecnie obejmuje kilka nowych technologii, takich jak biotechnologia, technologia informacyjna i nowe materiały. Program, który ma wyzwanie włączenia rozwiązań dla nowych usług zdrowotnych, takich jak dobre samopoczucie i profilaktyka.

Licencjat w radiologii

Grupo Tiradentes
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 semestry March 2020 Brazylia Aracaju

Łamanie wnętrza i zbadać struktury pracuje dla Technolog w radiologii. Wiedząc, ciało ludzkie, analizować konstrukcje metalowe, działają źródła promieniotwórcze to tylko niektóre z działań zawodowych powstałych w okolicy.

Psychologia

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry March 2020 Brazylia Pouso Alegre

Kurs Psychologii UNIVAS jest oparty na uaktualnionej propozycji programowych i dostosowane do postępu zmian naukowych i społeczno-kulturowe, które umożliwia szkolenie profesjonalistów w stanie świadczyć usługi z normami jakości i zasad etycznych.

Dyplom w dziedzinie medycyny

ISPED
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat March 2020 Brazylia São Paulo Argentyna Buenos Aires + 2 więcej

Kurs Medycyna licencjackie odbywa się poprzez umowę z UM - Uniwersytet Moron, a dla Brazylijczyków z gimnazjum lub całkowitym wyższym wykształceniem, którzy chcą uzyskać tytuł doktora.

Psychologia

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry March 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Kurs Psychologii Celso Lisboa ma na celu umożliwienie psychologów i wychowawców, aby interweniować w dziedzinie społecznej, zapewniając zintegrowane szkolenie w zakresie multidyscyplinarność, elastyczności i kreatywności, z obecnego widzenia psychologii.

Stopnia w fizykoterapii

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry March 2020 Brazylia Presidente Prudente

Fizjoterapeuta tworzą Unoeste będzie przygotowany nie tylko do rehabilitacji pacjentów, ale także w celu zapobiegania i diagnozowania zaburzeń organizmu, wady genetyczne lub układanie uzależnień. To profesjonalne prace z dziećmi, młodzieży, dorosłych, seniorów, kobiet w ciąży oraz osób niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo.

Absolwent farmacji szkoły

Universidade Do Vale Do Itajaí
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 semestry March 2020 Brazylia Itajaí Balneário Camboriú + 2 więcej

Univali Farmacji Kurs kładzie nacisk na kształcenie zawodowe i techniczne ogólnym politycznie uprawnione do działania w kompleksowej promocji zdrowia obywateli. Program koncentruje się na medycynie, obejmującą obszary nauk przyrodniczych, dokładnym, ludzkiej i leku, biorąc dodatkowe obszary szkoleniowe analizy klinicznej i żywności. Dyscypliny w biologii, fizyki i ...

Bachelor in Nutrition

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat March 2020 Brazylia São José dos Campos

Program organizowany jest w celu zapewnienia integracji uczniów z różnych środowisk w zakresie ochrony zdrowia oraz promowanie poszanowania przedmiotów podstawowych i szczegółowych, bazując na Science Żywności i potrzeb żywieniowych osób i populacji.

Pielęgniarstwo

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 8 - 9  March 2020 Brazylia Alfenas + 1 więcej

Poprzez aktywność nauczania, badań i rozszerzenia, program farmacja proponuje integralną formację przyszłych profesjonalistów. Włącz go w kilku obszarach zdrowia, oprócz zawodu, badania wysiłkowego, planowanie, zarządy i edukacji.

Odontologia

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 - 16 semestry March 2020 Brazylia Belo Horizonte

Capacitar agentes responsáveis ​​Pela promoção de mudanças no processo saúde-doença, Mediante ações baseadas Principios em zrobić Conhecimento tecnico- científico, da consciência zrobić seu PAPEL e social de cidadania.

Stopnia w zakresie pielęgniarstwa

Universidade de Marília (UNIMAR)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry March 2020 Brazylia Marília

Program w licencjackich Pielęgniarstwo UNIMAR działa od 1989 roku i jest uznawany przez opinię Rady Federalnej Edukacji nr 27/93 oraz Zarządzenia nr 472, z dnia 15 marca 1993 r.

Weterynaria

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry March 2020 Brazylia Santos Dumont

Postać lekarza weterynarii w celu opracowania działań i wyników koncentruje się na obszarze Nauk Rolniczych w odniesieniu do produkcji zwierzęcej, produkcji żywności, zdrowia zwierząt i ochrony środowiska.

Stomatologia

Universidade de Ribeirão Preto 
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 4 lat March 2020 Brazylia Ribeirao Preto São Paulo + 1 więcej

Stomatologii przebieg Unaerp tworzą ogólne dentystę praktykującego uprawnionej do stosowania środków zapobiegawczych, identyfikować problemy jamy ustnej i zębów, planowanie i wykonywanie planów leczenia dla osób fizycznych lub w publicznym systemie ochrony zdrowia jamy ustnej. W tym celu kurs oferuje dynamiczne i praktyczne metody nauczania, ma lekarzy i mistrzów nauczycieli i projekt edukacyjny, który kładzie nacisk na etyczne i ludzkie aspekty zawodu. Oczywiście, założona w 1986 roku, ma stałą innowacyjność zawartości i wykorzystania nowych technologii, materiałów i metod zapobiegania. Praktyczna nauka odbywa się w laboratoriach w najnowocześniejszy sprzęt i kliniczno-szkolnego Unaerp, która leczy pacjentów przez system zdrowia publicznego (SUS) i oferuje jeszcze pilnej opieki nadzorowane przez nauczycieli na służbie. Świadczenie usług na rzecz społeczności ponad 13.000 rocznych wizyt poprzez doustne programów zdrowotnych realizowanych w klinice-szkolnego Unaerp usług profilaktycznych dla kobiet w ciąży i niemowląt oraz dentystycznych projektów wspólnotowych opracowanych w szkołach i na cele charytatywne.

Fizjoterapia

Universidade Iguaçu (UNIG)
Ośrodek kształcenia Zaoczne 10 - 10 semestry March 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Zakład Fizjoterapii (licencjat) oferowany jest w Campi Nova Iguacu, a Itaperuna na nocnej zmianie w 4200 godzin, trwających od 10 semestrów.