HEALTHCARESTUDIES

Kawaler jest stopień, który można otrzymać po trzech do czterech lat studiów. Ukończenie tytuł licencjata mogą zapewnić absolwentom więcej możliwości rozwoju zawodowego i szansę zarobić więcej pieniędzy w ich życiu.

Kraje Ameryki Środkowej i Karaibów są bogate w kulturze, historii i kultury. Są dumni ze swojej historii starożytnej, a większość obywateli dumni i radość w pokazano ich kraj do międzynarodowych oczy. Wyjątkowa sceneria stanowi kulturalne jedyne w swoim rodzaju spotkanie, które jest nierozerwalnie związane z uczuciem podniecenia i doświadczenie. Ameryka Środkowa to idealne miejsce, aby uziemić siebie w delektując więcej niż kilka z największych przyjemności życia.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat pielęgniarstwa

Xavier University School of Medicine
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasz program Pielęgniarstwo BSN pozwala studentom zdobyć trzy lata przyspieszone matury of Science in Nursing medycznych w naszym Karaiby

Czytaj więcej

Bachelor in Nursing

University of Technology, Jamaica (UTech)
BSc
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia

The major focus of the programme is to graduate professional nurses capable of delivering safe health care in local, regional and international healthcare systems.

Czytaj więcej

BSN pielęgniarstwa (Macedonia szkoły pielęgniarskiej na Uniwersytecie Nauk Medycznych Antigua)

University of Health Sciences Antigua
BSc
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program pielęgniarskiej Macedonia to trzyletni program prowadzący do Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa (BSN). Program BSN odzwierciedla standardy programowe z nas ...

Czytaj więcej