Popularne kategorie

Popularny Zdrowie licencjackie

Bachelor stopni w dziedzinie opieki zdrowotnej studentów z fundacji akademickiej niezbędne do zarządzania, klinicznych lub badań zorientowanych kariery w sektorze publicznym, prywatnym lub sektorze non-profit. Studenci studiów licencjackich w programach zdrowotnych zazwyczaj także nabycie umiejętności technicznych i administracyjnych, które są niezbędne do pracy w branży medycznej. Wydział nauk o zdrowiu jest często powiązany z szpitala, kliniki, lub ośrodka zdrowia, zapewnienie uczniom opieki zdrowotnej z okazji, aby wypełnić krótki staż i nabyć praktyczne umiejętności w jednym z obiektów. Studenci studiów licencjackich w programach zdrowotnych mogą wybierać spośród różnych specjalności. Niektóre z najlepszych programów studiów licencjackich są w takich sektorach ochrony zdrowia jak pielęgniarstwo, medycyna, zdrowie publiczne, żywienia, farmacji, stomatologii i zarządzania opieką zdrowotną. Programy studiów licencjackich w dziedzinie fizjoterapii, medycyny alternatywnej, i weterynarii są również coraz bardziej popularne.Nie daj się przytłoczony szerokim wachlarzu możliwości dla badań w stopniu licencjata zdrowia! Rozpocznij wyszukiwanie zaglądając na programy studiów licencjackich wymienionych poniżej, porównać lokalizacje studyjnych, programów nauczania oraz kosztów czesnego, a kontakt z przyjęć na studia bezpośrednio wypełnić formularz online.

Nowo dodane programy licencjackie z opieki zdrowotnej

University of Malta

Bachelor Of Science In Nursing

Luty 21, 2018
Ogólny cel B.Sc. (Hons.) W programie Pielęgniarstwo jest przygotowanie pielęgniarek pierwszego poziomu, które są w stanie zapewnić skuteczną opiekę skoncentrowaną na faktach skoncentrowaną na pacjencie. Celem tego kursu jest dostarczenie studentom zrozumienia odrębnej bazy wiedzy pielęgniarstwa, a także wiedzy uzyskanej z innych nauk społecznych i życia.… [+] [-]

American National University

Bachelor Of Science In Nursing - Program RN Do BSN Completion

Luty 14, 2018
Będziesz kompetentny w zakresie umiejętności przywódczych i zarządzania, badań, informatyki, polityki zdrowotnej, zdrowia publicznego i społeczności. Przygotowana przez maturę pielęgniarka jest opiekunem, projektantem / menedżerem / koordynatorem opieki oraz członkiem zawodu pielęgniarskiego.

Instituto Piaget

Osteopatia

Luty 11, 2018
Kurs jest oparty na zasadzie nauczania-uczenia się proces studenta i promowanie kultury badań i krytycznej refleksji, samodzielnego zarządzania uczenia się przez całe życie, rozwój i integracja wiedzy i umiejętności z nauk podstawowych, nauk klinicznych, zasad i praktyk osteopatycznego klinika w osteopatii.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co jest Bachelor Studies zdrowia?