Popularne kategorie

Popularny Zdrowie licencjackie

Bachelor stopni w dziedzinie opieki zdrowotnej studentów z fundacji akademickiej niezbędne do zarządzania, klinicznych lub badań zorientowanych kariery w sektorze publicznym, prywatnym lub sektorze non-profit. Studenci studiów licencjackich w programach zdrowotnych zazwyczaj także nabycie umiejętności technicznych i administracyjnych, które są niezbędne do pracy w branży medycznej. Wydział nauk o zdrowiu jest często powiązany z szpitala, kliniki, lub ośrodka zdrowia, zapewnienie uczniom opieki zdrowotnej z okazji, aby wypełnić krótki staż i nabyć praktyczne umiejętności w jednym z obiektów. Studenci studiów licencjackich w programach zdrowotnych mogą wybierać spośród różnych specjalności. Niektóre z najlepszych programów studiów licencjackich są w takich sektorach ochrony zdrowia jak pielęgniarstwo, medycyna, zdrowie publiczne, żywienia, farmacji, stomatologii i zarządzania opieką zdrowotną. Programy studiów licencjackich w dziedzinie fizjoterapii, medycyny alternatywnej, i weterynarii są również coraz bardziej popularne.Nie daj się przytłoczony szerokim wachlarzu możliwości dla badań w stopniu licencjata zdrowia! Rozpocznij wyszukiwanie zaglądając na programy studiów licencjackich wymienionych poniżej, porównać lokalizacje studyjnych, programów nauczania oraz kosztów czesnego, a kontakt z przyjęć na studia bezpośrednio wypełnić formularz online.

Nowo dodane programy licencjackie z opieki zdrowotnej

Glasgow Caledonian University

MSc in Theory of Podiatric Surgery

Październik 15, 2017
Absolutne perspektywy Umiejętności, które zdobędziesz w naszej pracy w niepełnym wymiarze czasu teorii chirurgii podiatrycznej pomogą Ci rozwinąć karierę w chirurgii, praktyce mięśniowo-szkieletowej lub zaawansowanym klinicznym - niezależnie od tego, czy pracujesz w Wielkiej Brytanii czy za granicą. Pomyślne ukończenie Studium Podyplomowego (PgD) jest war… [+]unkami kwalifikującymi się do podjęcia nauki w praktyce pod opieką chirurga podiatrycznego. [-]

Asian university for women

Zdrowia Publicznego

Październik 15, 2017
Zdrowie publiczne jest nauką o ochronie i poprawie stanu zdrowia rodzin i społeczności poprzez promowanie zdrowego stylu życia, badania nad chorobami i zapobieganiem urazom oraz wykrywanie i kontrolę chorób zakaźnych.

Jönköping University

Licencjat Z Dziedziny Protetyki I Ortotyki

Październik 13, 2017
Chirurdzy i ortodystyk współpracują z urządzeniami wspomagającymi, które siedzą na zewnątrz ciała i zastępują lub pomagają każdej części ciała, która nie działa prawidłowo.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co jest Bachelor Studies zdrowia?