Licencjat z kierunkiem medycznym

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Omówienie przedmedyczne

Możesz studiować biologię lub chemię i być na drodze przed mediami.

Większość studentów na torze Pre-Med w Erskine będzie albo podwójna specjalizacja z biologii i chemii, albo z jednego przedmiotu, a drugorzędna z drugiego. Dzięki temu uzyskasz wszystkie niezbędne warunki do ukończenia szkoły medycznej przed przystąpieniem do egzaminu wstępnego MCAT .

129266_DSCF0174.jpg

Specjalizacja chemiczna

Program chemiczny w Erskine ma na celu przygotowanie studentów do kariery w chemii i dyscyplinach związanych z chemią. Chemia jest bardzo szerokim obszarem badań, który obejmuje umiejętności i osobowości, od wysoce analitycznych i matematycznych po szeroko pojęte wizje, syntetyczne i kreatywne.

Ta różnorodność sprawia, że studiowanie chemii w chrześcijańskiej społeczności sztuk wyzwolonych jest idealnym wyborem! Tutaj, w Erskine, nasi specjaliści chemiczni są zachęcani do budowania swoich technicznych umiejętności laboratoryjnych i naukowych, jednocześnie rozwijając merytoryczne zrozumienie relacji między chemikiem, społeczeństwem i kościołem.

Główny biologia

Wydział Biologii stara się pomóc uczniom lepiej zrozumieć świat, w którym żyjemy, poprzez pogłębianie wiedzy na temat nauk biologicznych. Specjalizacja z biologii kładzie nacisk na odkrycie, myślenie naukowe i umiejętności potrzebne do kariery lub dalszych studiów.

Erskine's Department of Biology ma historię udanego umieszczania absolwentów w programach zawodowych, medycznych i magisterskich, od medycyny i genetyki człowieka po prawo ochrony środowiska i toksykologię.

Erskine to naprawdę świetne miejsce na przygotowanie się do szkoły medycznej. Liberalna edukacja artystyczna pozwala naszym uczniom być w pełni wyposażonym do obsługi wszystkiego, czego potrzebuje lekarz, od wiedzy medycznej po dobre praktyki pisania w komunikacji z lekarzem.

Jeśli chcesz zaplanować wizytę na ten rok, możemy pozwolić ci wziąć udział w zajęciach z biologii, abyś mógł zorientować się, jak działają wydziały nauki129328_2.jpg

Rekrutacja

 1. Złóż wniosek o przyjęcie do Erskine College . Opłata za zgłoszenie wynosi 25,00 USD.
 2. Dla studentów kwalifikujących się do pomocy rządowej w USA, złożyć bezpłatny wniosek o federalną pomoc studencką (FAFSA) online na stronie www.fafsa.ed.gov jak najszybciej po 1 października. Kodeks szkolny Erskine to 003432. Jeden rodzic i uczeń należy złożyć wniosek o identyfikator FSA, aby umożliwić podpisanie FAFSA drogą elektroniczną na stronie fsaid.ed.gov.
 3. Wybierz poniższą opcję, która najbardziej Ci odpowiada.
US Freshman

Po raz pierwszy studenci pierwszego roku, którzy nie uzyskali więcej niż 24 godziny kredytowe na uczelni lub uniwersytecie.

Lista kontrolna aplikacji dla pierwszoklasistów:

 1. Aplikuj teraz
 2. Oficjalny transkrypt szkolny (ukończony rok młodzieży / pokazywanie klas starszych)
 3. Oficjalne wyniki ACT lub SAT lub CLT *

Jak tylko pakiet aplikacji zostanie ukończony, podejmiemy decyzję o przyjęciu w trybie ciągłym. Po przyjęciu wystarczy złożyć opłatę rejestracyjną, aby zarezerwować miejsce w przychodzącej klasie. Opłaty za przyjęcie są przyjmowane tylko wtedy, gdy miejsce jest dostępne dla klasy.

* Erskine College akceptuje test klasycznego uczenia się (CLT) jako jedną z naszych opcji dla wymaganego standardowego wyniku testu potrzebnego do przyjęcia Freshmena od września 2017 roku.

US Transfer

Absolwenci szkół średnich, którzy zapisali się na studia lub uniwersytet i mają (lub będą mieli) 24 godziny kredytowe naliczone po zapisaniu się do Erskine.

Lista kontrolna aplikacji dla studentów transferowych:

 • Aplikuj teraz
 • Uczestniczyły w nim oficjalne stenogramy ze wszystkich uczelni

** Następujące przedmioty są wymagane tylko wtedy, gdy masz poniżej 2,0 GPA w college'u lub ukończyłeś mniej niż 24 godziny pracy w college'u. **

 • Oficjalny transkrypt w szkole średniej
 • Oficjalne wyniki ACT lub SAT
 • Jak tylko pakiet aplikacji zostanie ukończony, podejmiemy decyzję o przyjęciu w trybie ciągłym.

Po przyjęciu wystarczy złożyć opłatę rejestracyjną, aby zarezerwować miejsce w przychodzącej klasie. Opłaty za przyjęcie są przyjmowane tylko wtedy, gdy miejsce jest dostępne dla klasy.

Międzynarodowy

Studenci niebędący obywatelami USA:

 • Musi przesłać SAT.
 • TOEFL - znajomość języka angielskiego jest wymagana, gdy językiem ojczystym studenta nie jest język angielski. Zalecany wynik TOEFL: 70 iBT (test internetowy).
 • Przesłanie transkryptu (musi być przetłumaczone na skalę ocen US 4.0 i powinno odbywać się za pośrednictwem IEE (foreigntranscripts.com), WES (wes.org) lub ECE (ece.org) .Jeśli używasz WES, użyj oceny WES ICAP. korzystając z ECE, skorzystaj z oceny Kursu przez Kurs, co pozwoli nam na otrzymanie oceny transkrypcji i oficjalnego zapisu studenta.

129269_IMG_4260.jpg

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence profession ... Czytaj więcej

As one of the oldest and most prestigious church-related liberal arts college in the South, Erskine prizes academic rigor and Christian authenticity. Our graduates lead companies, influence professional fields, and make their mark on our culture in many other ways. Pokaż mniej