Fizjoterapia i rehabilitacja

Celem Programu Fizjoterapii i Rehabilitacji jest kształcenie pracowników służby zdrowia, którzy mogą zaplanować i wdrożyć wymagane interwencje fizykoterapeutyczne i programy rehabilitacji, które zostały opracowane przez lekarza po zdiagnozowaniu, dla pacjenta, który został niepełnosprawny od początku lub później z jakiegokolwiek powodu . Poza realizacją programów fizjoterapii i rehabilitacji, fizjoterapeuci odgrywają rolę w szkoleniu pacjentów w celu korzystania z pomocy pomocniczych i protez, które wspierają kończyny, które nie mają funkcji, ułatwiają codzienne czynności i pomagają im w przystosowaniu się do warunków życia.

Fizjoterapeuta, jako członek zespołu ds. Zdrowia, odgrywa ważną rolę szczególnie w jednostkach fizjoterapii, ortopedii, neurologii, oparzeniach, kardiologii, pediatrii i klinikach ginekologicznych. Fizjoterapeuta jest również ważnym członkiem ośrodka rehabilitacji.

Liczba fizjoterapeutów z licencjatem, którzy są potrzebni do zapewnienia wysokiej jakości opieki, jest niewystarczająca. Pod tym względem rośnie zapotrzebowanie na fizjoterapeutów, którzy mogą brać udział w zespołach interdyscyplinarnych na uniwersytetach.

Schemat struktury kursu z kredyty

  • Kursy TR są prowadzone w języku tureckim.
  • Kursy oznaczone EN są prowadzone w języku angielskim.
  • Tam TR-EN oznaczono sekcję kursów w języku angielskim i tureckim.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Bahcesehir University »

Ostatnia aktualizacja Luty 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
8 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
5,530 USD
Czesne dla studentów zagranicznych (4 lata): 7 900 USD na osobę
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa