Licencjat z fizjologii ćwiczeń

Informacje ogólne

Opis programu

Jako student fizjologii ćwiczeń będziesz uczyć się, jak ćwiczenia zmieniają strukturę i funkcje ludzkiego ciała. Otrzymasz solidne podstawy w naukach podstawowych i stosowanych oraz zagłębisz się w fizjologię, anatomię, kinezjologię, siłę i kondycję oraz pokrewne zdrowie.

Praktyczne, praktyczne doświadczenie jest wplecione w nasz program. Nasi profesorowie i sieć absolwentów otworzą drzwi do niesamowitych możliwości w tej dziedzinie. Nasi studenci nie tylko pracują bezpośrednio z trenerami i sportowcami w dziale sportowym ONU , ale także odbywają staże w takich miejscach, jak Cleveland Clinic, Akron General Hospital i Ohio State University Department of Athletics.

Od pierwszego dnia będziesz częścią naszej rodziny. Spodoba ci się małe zajęcia, bezpieczny kampus i trwałe przyjaźnie. Nasi wspierający profesor poznają cię. Pomogą ci one podejmować decyzje na temat swojej przyszłości.

107037_13.jpg

Solidne wyniki

  • 6 Nasz program fizjologii ćwiczeń jest jednym z zaledwie sześciu w Ohio, który ma akredytację Komisji ds. Akredytacji Sprzymierzonych Programów Edukacji Zdrowotnej (CAAHEP).
  • 7 Nasza koncentracja siły i uwarunkowań jest jedną z siedmiu w Ohio, które NSCA może uznać za program uznawania wykształcenia.
  • 90 Nasi studenci cieszą się ponad 90-procentowym współczynnikiem akceptacji dla pokrewnych programów magisterskich i zawodowych.
  • 13: 1 ONU stosunek ONU studentów do ONU wykładowców.

Wybierz koncentrację

Nasz program daje Ci elastyczność odkrywania swoich zainteresowań i zmiany zdania. Nie musisz być w 100% pewien swoich przyszłych planów. Nasz program nauczania zaprojektowaliśmy tak, aby pasował do wielu różnych karier zawodowych. Możesz wybierać między dwoma różnymi stężeniami: naukami klinicznymi i rehabilitacyjnymi oraz siłą i kondycją / wydajnością człowieka.

Nauki kliniczne i rehabilitacyjne

Ta koncentracja równoważy zajęcia z nauką stosowaną (staże i wymagane godziny obserwacji) i przygotuje cię do różnych pokrewnych zawodów medycznych, w tym fizjologii ćwiczeń lub treningu sportowego. Wielu naszych absolwentów wykorzystuje tę koncentrację do zdobywania zaawansowanych tytułów zawodowych w terapii fizycznej lub zajęciowej. Studenci, którzy wiedzą, że chcą zostać trenerem sportowym, mogą ubiegać się o przynależność 3 2 Master of Athletic Training do wielu uniwersytetów. Ten pięcioletni program obejmuje trzy lata w ONU aby uzyskać tytuł licencjata z fizjologii ćwiczeń, a następnie dwa lata na innym uniwersytecie na tytuł magistra w dziedzinie treningu sportowego.

Siła i uwarunkowanie / wydajność człowieka

Ta koncentracja oferuje trudny program nauczania, który obejmuje praktyczne i praktyczne doświadczenie i przygotowuje Cię do ukończenia szkoły wyższej lub różnych zawodowych karier, w tym rehabilitacji kardiologicznej, sprawności fizycznej w korporacji lub społeczeństwie, lub pracy z kolegialną lub profesjonalną drużyną sportową. Dzięki połączeniu naszego ambitnego programu nauczania i własnej ciężkiej pracy będziesz przygotowany do przystąpienia do krajowych egzaminów certyfikacyjnych, takich jak oferowane przez American College of Sports Medicine (ACSM) i National Strength and Condition Association (NSCA). Certyfikacja wyróżnia Cię spośród konkurencji, zapewniając spełnienie rygorystycznych krajowych standardów postępowania. 107033_4.jpg

Wyniki nauki

Studenci specjalizacji fizjologia ćwiczeń będą:

  • Wykonuj typowe oceny fizjologii ćwiczeń (tj. Wydolność tlenowa, wytrzymałość mięśni, siła mięśni, elastyczność, skład ciała, częstość akcji serca i ciśnienie krwi) u osób siedzących i wyszkolonych, zgodnie z ocenami umiejętności.
  • Wdrożenie zaleceń dotyczących ćwiczeń w celu poprawy zdolności do wykonywania ćwiczeń przez osoby siedzące i wyszkolone.
  • Wdrożenie programów ćwiczeń i programów promocji zdrowia dla osób siedzących i wyszkolonych.

Aby spełnić krajowe standardy akredytacji CAAHEP, zostaną spełnione następujące kryteria:

  • Absolwenci fizjologii ćwiczeń będą profesjonalnie i akademicko przygotowani do certyfikacji klinicznych i zawodowych ocenianych na podstawie zaliczeń
  • Absolwenci fizjologii ćwiczeń będą przygotowani naukowo do programów policealnych i magisterskich oraz bezpośredniego zatrudnienia według oceny na podstawie liczby absolwentów
  • Absolwenci fizjologii ćwiczeń będą profesjonalnie przygotowani do wybranych przez nich karier związanych z fizjologią ćwiczeń, oceniani na podstawie oceny praktyk, ankiet satysfakcji absolwentów i ankiet pracodawców.

Kierunki Fizjologia ćwiczeń stają się terapeutami fizycznymi lub zawodowymi, specjalistami rehabilitacji krążeniowo-oddechowej, specjalistami od siły i kondycji, osobistym trenerem lub specjalistą fitness, kierownikiem korporacyjnego programu odnowy biologicznej lub trenerem siły dla uniwersyteckiej lub profesjonalnej drużyny sportowej.

107032_3.jpg

Program

Kierunki fizjologii ćwiczeń zajmują podstawową grupę 57 godzin kredytowych, aby spełnić wymagania akredytacyjne CAAHEP. Następnie uczniowie wybierają koncentrację - naukę kliniczną i rehabilitację lub siłę i kondycję / wydajność człowieka - która wymaga dodatkowych 12 godzin kredytowych. Kursy obejmują anatomię i fizjologię, fizjologię ćwiczeń, fizjologię starzenia się, patofizjologię, odżywianie i suplementację sportową, testy wysiłkowe oraz recepty oraz siłę i kondycję.

„Był to dla mnie świetny wybór ze względu na małe otoczenie, przyjazną atmosferę i liczne możliwości rozwoju”.

Lindsey Inkrott, BS '16

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, E ... Czytaj więcej

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, Engineering, Pharmacy and Law. Since our inception in 1871, we’ve been devoted to developing students who are ready to immerse themselves and progress to the next level? in everything they do. Pokaż mniej