Licencjat z fizjologii ćwiczeń

Informacje ogólne

Opis programu

Program Exercise Science / Physiology ma na celu promowanie rozwoju zdrowego, aktywnego fizycznie stylu życia oraz przygotowanie absolwentów do nauczania przedmiotów ścisłych i fitness. Studenci zdobędą wiedzę o ruchu człowieka, umiejętnościach i kompetencjach niezbędnych w ich obszarze specjalizacji na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim.

Oferujemy tytuł licencjata w dziedzinie nauk o ćwiczeniach z możliwością wyboru jednego z trzech różnych obszarów koncentracji:

Fizjologia ćwiczeń (PDF)

Specjalista od ćwiczeń (PDF)

Terapia przedfizyczna / terapia zajęciowa / medycyna podologiczna (PDF)

CELE PROGRAMU PODRZĘDNEGO

Wdrażanie i utrzymywanie akredytowanego przez CAAHEP i programu edukacyjnego NSCA ERP Exercise Science, który spełnia misję i cele Kent State University.

Aby zachęcić uczniów do podjęcia doświadczenia i przystąpienia do akredytowanego egzaminu (ACSM EP-C, NSCA CSCS).

Projektuj i utrzymuj sale lekcyjne i przestrzenie do nauki odpowiednie do nauczania, uczenia się, badań i innych działań związanych z misją Kent State University.

CELE PROGRAMU PODRÓŻY

Program nauczania zostanie przedstawiony w sposób zorganizowany, sekwencyjny i zbiorczy, tak aby uczniowie rozwijali i doskonalili swoją wiedzę i umiejętności kliniczne, jak wykazano w KSA (Knowledge, Skills and Abilities) Amerykańskiego Kolegium Medycyny Sportowej (Knowledge, Skills and Abilities) przedstawionym w Wytycznych.

Studenci poznają fizjologię ruchu człowieka.

Studenci będą musieli przystąpić do akredytowanego egzaminu (ACSM EP-C, NSCA CSCS).

Studenci poznają anatomię i fizjologię ćwiczeń.

Studenci zapoznają się z patofizjologią chorób przewlekłych i czynnikami ryzyka.

Wielu uczniów wybiera specjalizację z fizjologii ćwiczeń, aby przygotować ich do podjęcia studiów podyplomowych w tej dziedzinie lub w innych zawodach związanych z opieką zdrowotną (np. Terapia zajęciowa, podologia lub szkoła medyczna).

Oferujemy tytuł magistra fizjologii ćwiczeń i doktorat z nauk o zdrowiu ze specjalizacją w fizjologii wysiłku.

Fizjologia ćwiczeń, która zapewnia absolwentom różne opcje kariery, w tym przepisywanie ćwiczeń i badania. Oczekuje się, że osoby ubiegające się o stopień będą miały istotne przygotowanie w naukach ścisłych, zazwyczaj obejmujące zajęcia z biologii, chemii, fizyki, matematyki, anatomii, kinezjologii i fizjologii ćwiczeń.

Reprezentatywne badania wydziałowe obejmują zagadnienia dotyczące składu ciała, metabolizmu / wymagań żywieniowych, środowiska, fizjologii ćwiczeń klinicznych oraz psychofizjologii starzenia, na które wpływa aktywność fizyczna i sprawność fizyczna.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Welcome to the College of Education, Health, and Human Services. As you explore our website, you will discover the scope, diversity, and excellence of our college. We currently offer 27 undergraduate ... Czytaj więcej

Welcome to the College of Education, Health, and Human Services. As you explore our website, you will discover the scope, diversity, and excellence of our college. We currently offer 27 undergraduate degree programs, 25 graduate degrees, and 14 doctoral programs. Our graduates go on to serve as leaders in a wide variety of fields, ranging from education, counseling, and health care to hospitality, recreation, and sport. While our students and alumni appear to have diverse interests, they all have one thing in common - they have committed their lives to serving others and to making the world a better place. Pokaż mniej