Licencjat z Nauk o Ćwiczeniach

Informacje ogólne

Opis programu

Program Exercise Science koncentruje się na zapewnieniu wszechstronnej edukacji w zakresie karier związanych z ćwiczeniami, ruchem i rehabilitacją poprzez progresywne środowisko uczenia się, które promuje zaangażowanie uczniów w stypendium i przywództwo w społeczności. Studenci specjalizujący się w naukach o ćwiczeniach zdobędą zarówno fundamentalne podstawy naukowe, jak i praktyczne umiejętności zawodowe niezbędne do odniesienia sukcesu w dynamicznym środowisku opieki zdrowotnej i / lub przystąpienia do programów podyplomowych z nauk o wydajności / ćwiczeń fizycznych lub pokrewnych dziedzin zdrowia.

Potencjalne Pathways kariery:

  • Praca w firmowych warunkach fitness, osobisty trening fitness, fizjologia ćwiczeń klinicznych (rehabilitacja kardiologiczna)
  • Wstępne przygotowanie edukacyjne do kształcenia podyplomowego jako profesjonalista przedmedyczny (np. Fizjoterapia, terapia zajęciowa, asystent lekarza, trener atletyczny).
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Welcome to the College of Nursing and Health Sciences MISSION: The College of Nursing and Health Sciences is dedicated to the education of individuals to become health professionals committed to healt ... Czytaj więcej

Welcome to the College of Nursing and Health Sciences MISSION: The College of Nursing and Health Sciences is dedicated to the education of individuals to become health professionals committed to health related practice, leadership, and service. The programs provide undergraduate education in nursing and health science professions as well as graduate education in nursing. Pokaż mniej