Zarządzanie usługami medycznymi i zdrowotnymi

Przenieś swoją karierę na następny poziom

Wydział Zarządzania Medycznymi i Opieki Zdrowotnej zapewnia stopień doktora zdrowia, posiadający stopień associate w pokrewnej dziedzinie zdrowia, z umiejętnościami i kompetencjami potrzebnymi do pełnienia roli menedżerów i przełożonych w placówkach opieki zdrowotnej.

Ucz się od doświadczonych w branży wykładowców, którzy na pierwszy rzut oka rozumieją strategie, taktyki i codzienne wymagania swojej dziedziny.

Rdzeń programu stanowi podstawę zarządzania i zasobów ludzkich, a także specyfikę prawa opieki zdrowotnej i bioetyki, poprawy jakości, zarządzania projektami, ekonomii, praktyki opartej na dowodach oraz badań, polityki i przywództwa. Specjalizacje umożliwiają dostosowanie programu do wybranej ścieżki kariery, a każda specjalizacja oferuje zajęcia z nauczania i uczenia się dorosłych:

Specjalizacje

  • Pomoc medyczna: skupienie się na zarządzaniu praktyką medyczną, w tym procedurami rachunkowymi i fakturowania oraz informatyką.
  • Surgical First Assistant: obejmuje projekt typu "capstone", koncentrujący się na bieżących tematach w zakresie chirurgicznego wspomagania, kodowania i refundacji oraz informatyki.
  • Technologia chirurgiczna: w tym zachowania organizacyjne, statystyki zdrowia publicznego i informatyki.
  • Zarządzanie informacjami o zdrowiu: skupienie się na zaawansowanej informatyce zdrowotnej, zarządzaniu informacjami, zarządzaniu przychodami i zgodności oraz analizie danych dotyczących opieki zdrowotnej.
  • General Healthcare: wybierz spośród kursów z zakresu zarządzania, rachunkowości i fakturowania, współpracy między pracownikami w zakresie opieki zdrowotnej, dyrektorów marketingu, badań i pisania raportów oraz informatyki.

Przygotuj się do zostania liderem w dziedzinie medycyny

"W programie medycznym ANU w zakresie zarządzania medycznego i usługami służby zdrowia zyskasz odpowiednie umiejętności w świecie rzeczywistym, których potrzebujesz, aby rozwinąć swoją karierę."

eLearning przez ANU

Na American National University wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość dalszego kształcenia i osiągnięcia swoich celów zawodowych. Oferujemy zapracowanym studentom programów licencjackich i magisterskich możliwość wzięcia udziału w zajęciach za pośrednictwem naszej wygodnej platformy eLearningowej. Jako studentka UNU w zakresie ANU, otrzymasz taką samą, ukierunkowaną na karierę edukację i osobistą uwagę od naszych wykładowców i pracowników, które studenci otrzymują w naszych klasach, w tym doradztwo akademickie, mentoring i usługi kariery. Jedyną różnicą jest to, że możesz wybrać, kiedy się uczyć, aby działało zgodnie z harmonogramem, pozostawiając większą elastyczność w równoważeniu priorytetów życiowych.

Koszt

UWAGA: Program ten jest oferowany w 100% przez Internet poprzez ANU eUniversity w wielu państwach. Porozmawiaj na czacie z ogłoszeniami, aby dowiedzieć się więcej o dostępności programu w swoim stanie.
Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 15 więcej kursów w American National University »

Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa