Licencjat w zarządzaniu usługami medycznymi i zdrowotnymi

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Zarządzanie usługami medycznymi i zdrowotnymi

Przenieś swoją karierę na następny poziom

Wydział Zarządzania Medycznymi i Opieki Zdrowotnej zapewnia stopień doktora zdrowia, posiadający stopień associate w pokrewnej dziedzinie zdrowia, z umiejętnościami i kompetencjami potrzebnymi do pełnienia roli menedżerów i przełożonych w placówkach opieki zdrowotnej.

Ucz się od doświadczonych w branży wykładowców, którzy na pierwszy rzut oka rozumieją strategie, taktyki i codzienne wymagania swojej dziedziny.

Rdzeń programu stanowi podstawę zarządzania i zasobów ludzkich, a także specyfikę prawa opieki zdrowotnej i bioetyki, poprawy jakości, zarządzania projektami, ekonomii, praktyki opartej na dowodach oraz badań, polityki i przywództwa. Specjalizacje umożliwiają dostosowanie programu do wybranej ścieżki kariery, a każda specjalizacja oferuje zajęcia z nauczania i uczenia się dorosłych:

Specjalizacje

  • Pomoc medyczna: skupienie się na zarządzaniu praktyką medyczną, w tym procedurami rachunkowymi i fakturowania oraz informatyką.
  • Surgical First Assistant: obejmuje projekt typu "capstone", koncentrujący się na bieżących tematach w zakresie chirurgicznego wspomagania, kodowania i refundacji oraz informatyki.
  • Technologia chirurgiczna: w tym zachowania organizacyjne, statystyki zdrowia publicznego i informatyki.
  • Zarządzanie informacjami o zdrowiu: skupienie się na zaawansowanej informatyce zdrowotnej, zarządzaniu informacjami, zarządzaniu przychodami i zgodności oraz analizie danych dotyczących opieki zdrowotnej.
  • General Healthcare: wybierz spośród kursów z zakresu zarządzania, rachunkowości i fakturowania, współpracy między pracownikami w zakresie opieki zdrowotnej, dyrektorów marketingu, badań i pisania raportów oraz informatyki.

Przygotuj się do zostania liderem w dziedzinie medycyny

"W programie medycznym ANU w zakresie zarządzania medycznego i usługami służby zdrowia zyskasz odpowiednie umiejętności w świecie rzeczywistym, których potrzebujesz, aby rozwinąć swoją karierę."

eLearning przez ANU

Na American National University wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość dalszego kształcenia i osiągnięcia swoich celów zawodowych. Oferujemy zapracowanym studentom programów licencjackich i magisterskich możliwość wzięcia udziału w zajęciach za pośrednictwem naszej wygodnej platformy eLearningowej. Jako studentka UNU w zakresie ANU, otrzymasz taką samą, ukierunkowaną na karierę edukację i osobistą uwagę od naszych wykładowców i pracowników, które studenci otrzymują w naszych klasach, w tym doradztwo akademickie, mentoring i usługi kariery. Jedyną różnicą jest to, że możesz wybrać, kiedy się uczyć, aby działało zgodnie z harmonogramem, pozostawiając większą elastyczność w równoważeniu priorytetów życiowych.

Koszt

UWAGA: Program ten jest oferowany w 100% przez Internet poprzez ANU eUniversity w wielu państwach. Porozmawiaj na czacie z ogłoszeniami, aby dowiedzieć się więcej o dostępności programu w swoim stanie.
Ostatnia aktualizacja Luty 2018

Informacje o uczelni

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Czytaj więcej

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Pokaż mniej
Salem , USA Online , Pikeville , Lexington , Roanoke + 4 Więcej Mniej